07 Nisan 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Son Bölüm İzle

adminMagazin0 Yorum 7.026 Kez Okundu8 Nisan 2012

survivor unlulerSurvivor son bölüm izle, Survivor son bölüm izle izle, Survivor son bölüm izle son bölümü izle, Survivor son bölüm izle full izle,. Heyecanla izlenen survivor son bölüm izleyenleri yine ilginç anlara tanıklık etti. Yarışmada haftalar geçtikçe gerilim ve kavgalarda büyüyor. Her iki takım içerisinde de farklı sebeplerle fikir ayrılıkları, kavgalar ve tartışmalar yaşanmaya devam ediyor.

Geçen hafta Sibel Tüzün’ün gitmesi ile ünlüler takımı karışmaya başlamıştı. İki farklı grubun oluştuğu ekipte Alp Kırşan, Mustafa Topaloğlu ve Anıl bir tarafta, ünlülerin kızları ise bir tarafta yer aldı. Survivor Nihat Altınkaya ve Doğuş ise kızlara daha yakın dursalar da takımın birliğini korumaya çalışıyor. Gönüllülerde ise Survivor gülen Sezmiş gerilimin odağı olmayı sürdürüyor. Survivor ünlüler gönüllüler 2012 son bölüm izleyenleri ünlüler takımında sert kavgalara şahit oldu. Mustafa Topaloğlu Merve Büyüksaraç kavgası son bölüm Survivor’a damgasını vurdu. Gönüllüler takımında da Gülen Sezmiş Cevher kavgası alevlendi. Gülen2in Hasan ile tartışması da gecenin ilginç anlarından oldu.

Son bölüm izle Survivor Ünlüler Gönüllüler full izle! İşte Survivor’ın Kazananı!

İşte Survivor’ın Kazananı!
ile Haberdesin

Mustafa Topaloğlu Merve Büyüksaraç oy kavgası yaptı. Survivor Merve Topaloğlu’na Sibel Tüzün2ün adını yazdığı için tepki gösterdi. Merve Büyüksaraç, Alp ve Mustafa Topaloğlu oyuna tepki gösterdi. Sibel Tüzün’ün çocuğunu kendisine karşı kullandıklarını iddia etti. Ünlüler takımındaki kavgalar bununla bitmedi. Survivor Mustafa Topaloğlu Survivor Nihat tartışması da aynı sebepten yaşandı. Tartışmanın büyümesi ile Merve Büyüksaraç Mustafa Topaloğlu’nu ihanetle suçlayarak git kendini bir yerden at beni de vur dedi. Ünlüleri arasında oylama kavgası takımda ayrılıklara sebep oldu. Nihat Altınkaya Mustafa Topaloğlu kavgası son bölüm Survivor’da yaşandı. Survivor Merve Mustafa Topaloğlu’na yaptığın iki yüzlülük dedi. Ünlüler Anıl’a kavgalarının sebebini anlatarak konun onun kişiliği ile alakası olmadığını iddia ediyorlar. Survivor Merve kavga sonrası ağladı. Merve Sibel’in çocuğunu Sibel’e karşı kullanıldığını iddia etti.

Merve: “O kadar kötü bir geceydi ki Sibel’in gidişi hiç gözümün önünden gitmiyor.”

Alp Kırşan: “Sibel giderken elimi sıkmadı. Bu onun takdiridir. Merve Mustafa Abi ve bana haksız ithamda bulundu.”

Merve: “Mustafa Topaloğlu’na tepki gösterdim, yine gösteririm. Bu durumda sessiz kalamazdım.”

Mustafa Topaloğlu Sibelsiz yemek yedim diye ağladı. Sanki ben gönderdim gibi tepki gösteriyorlar diyerek ağlayan Mustafa Topaloğlu’nu Alp Kırşan teselli etti. Alp Kırşan, Anıl ve Mustafa Topaloğlu akşamki kavgayı kendi aralarında değerlendirerek takımda Merve Büyüksaraç’ın ikilik yarattığını değerlendirdi.

Ünlüler takımının kızları Merve ve Almeda, Mustafa Topaloğlu’nu birlikte eleştirdi. Merve Mustafa Topaloğlu’nun ağlamasını samimi bulmadığını ifade etti.

Almeda Abazi: “Mustafa Abi iyi niyetli biri. Bence Alp Kırşan’ın fikirlerine uyuyor.”

Anıl, Merve ve Almeda ile Sibel Tüzün’ün gidişini açıklamaya çalıştı. Ünlüler takımının kızları Sibel’in kızının olaya karıştırmasını eleştirdi.

Bu arada gönüllüler takımında da kavgalar yaşanmaya başlandı. Gönüllüler kendi aralarında gece ateş başında Sibel Tüzün’ün elenmesini değerlendirdi. Bu arada Survivor Hasan ve Gülen dedikodu tartışması yaşandı. Hasan’ın kendisinden çok bahsetmesinden dert yanan Gülen Sezmiş, bu durumdan sıkıldığını söyleyince Hasan tepki gösterdi. Kendisini bilmeden sıktığı için Gülen’den özür diledi. Tartışmada Hasan’dan yana tavır takınan Cevher Gülen’i eleştirince Survivor Cevher Gülen kavgası başladı. Gülen, Cevher’e sen üstüne düşmeyen şeylere karışıyorsun diyerek tepki gösterdi. Gülen Cevher kavgası giderek büyüdü. Cevher çok sinirlendi.

Tartışmalı gecenin sabahında gönüllüler takımının kızları kendi arasında akşamki tartışmayı değerlendirdi.

Gülen: “Hasan Abi kızların üçlü olarak takılmasından yakındı.”

Hasan: “Ben çok konuşup onları sıkıyormuşum. Keşke beni önceden uyarsaymış…”

Güneşli bir günün yaşandığı adada Gülen Sezmiş yeşil mayosu ile denizde yüzdü. Gülen’in yeşil mayolu yüzme görüntüleri gerginliğin biraz dindiğine işaret ediyor.

Survivor 2012 son bölüm ödül oyunu sonrası ödülü kazanarak karınlarını doyuran ünlüler çok neşeliydi. Survivor Almeda Abazi Merve Büyüksaraç bilek güreşi maçı yaptı. Almeda Merve’yi bilek güreşinde her defasında tuş etmeyi başardı.

Karınlarını doyuran ünlülerde gerginlik biraz azaldı. Ödül oyunun sonrasında gece Merve Büyüksaraç ateş başında dans etti. Merve’nin ateş başındaki dansı ekip arkadaşları tarafından izlendi.

Gönüllüler yemek ödülü oyununu kaybedince çok üzüldüler. Survivor Begüm açlıktan ağladı. Uzun süre ağlayan kızlar gönüllüler takımını çok duygulandırdı.

Gülen Sezmiş: “Bir şeyler yemeye çok ihtiyacımız vardı.”

Survivor Begüm: “Ödül benim için çok önemliydi, doyma hissini uzun süredir yaşayamadım.”

Hasan: “Kızların ağlaması beni çok üzdü.”

Ödül oyunu sonrası morallerini toplayan gönüllüler erkekleri rugby oynadı. Cevher gönüllülere rugby oynamayı öğretti. Gönüllü erkeklerin rugby maçı renkli görüntülere sahne oldu. Bu arada gönüllüler adasının renkli siması Survivor Serhat gönüllü kızlara ponpon kız dansını öğretti. Rugby maçı arasında kızların nasıl dans edeceğini öğretti.

Survivor son bölüm izle, Survivor son bölüm izle izle, Survivor son bölüm izle son bölümü izle, Survivor son bölüm izle full izle,

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

07 Nisan 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Son Bölüm İzle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.