1 milyon Euro’luk teknelerinde güneşin tadını çıkardılar

adminMagazin0 Yorum 92 Kez Okundu21 Temmuz 2012

1 milyon Euro'luk teknelerinde güneşin tadını çıkardılar

Deniz tutkunu oldukları bilinen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti yeni tekneleri ile Bodrum Voyage Otel’in yakınlarında gazeteciler tarafından görüntülendi. Teknenin arka kısmında oturduğu görülen çift denizin keyfini çıkarıyordu.

TEKNEYE ANLAMLI İSİM

Bodrum Gölköy”deki evini ve eski teknesini satan Pınar Altuğ, diziden ve reklam filminden kazandığı para ile yaklaşık 2 milyon 2 yüz bin liraya yeni bir tekne aldı. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, yeni aldıkları tekneye kızları Su”nun adının kimyasal formülü olan H2O adını verdiler.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, Amerikan bandıralı tekneleriyle koyları da gezmeyi ihmal etmiyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

TEKNENİN KAPTANI ATACAN

Atlantis 50×4 model teknesin de güneşlenen Pınar Altuğ”nun teknenin arkasında güneşlenirken bikinisinin üstünün ipini çözerek güneşlenmesi de objektifimize bu şekilde takıldı. İçinde 4 kabin, salon, mutfak bulunan 16 metrelik tekneyi kaptanlık ehliyeti olan Atacan, kullanıyor.

TEKNENİN İÇERİĞİ

Kamaralar teknenin baş ve son bölümünde olmak üzere 1 VIP ve 1 master kabin bulunuyor. Her iki kamarada da banyoları mevcut olup yaşam alanlarına geniş yer ayrılmış.

Ayrıca geniş camlar sayesinde tekne gün ışığını fazlasıyla içeriye alıyor. Geniş bir alana sahip olan salon bölümü, yatak olabilen U tipi koltuk takımı ve ayarlanabilir masa ile kullanışlı bir alan oluşturulmuş. Geniş mutfak kısmında hareket alanı arttırılmış.

2 farklı güneşlenme alanı bulunan teknede ki iç havuzda bulunan güneşlenme alanı koltuk olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca yine havuzluk bölümünde L tipi koltuk ve yemek masası ile kullanım alanı arttırılmış.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 15,94 m

Genişlik: 4,35 m

Ağırlık: 17.850 ton

Yakıt kapasitesi: 1700 L

Su haznesi: 420 L

Güneşlenme alanı: 2 adet

Maksimum yolcu kapasitesi: 14 kişi

Kamara: 1 VIP 1 master olmak üzere 2 kamara

Motor: Cummins 2 x QSC8.3 600 HP (2×442 Kw)

Hız: 34 Knot

Banyo: 2 adet

Gövde malzemesi: Fiber

Etiketler: , , , , ,

1 milyon Euro’luk teknelerinde güneşin tadını çıkardılar Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.