2014 Kış Erkek Modası

adminModa0 Yorum 1.483 Kez Okundu17 Kasım 2013

Ağaçların parlak sarı ve kırmızı yaprakları etrafında uçmaya başlayınca belliki  yaz bitti, yavaş yavaş havalar soğumaya başladı  … Belli oldu ki kış geliyor. Böylece herkes izliyor ve şık moda trendleri adam sonbahar-kış sezonu için gardırop oluşturan düşünmelisiniz 2013/2014 . Ne sürprizler ile bize sunulan erkek moda sonbahar 2.013 ? Dünyada trendleri bu yıl kendilerini ne ilan etti mi? Ne sonbahar Modern züppe giymek için? Tüm bu hakkında 2.013 sonbahar erkek moda trendleri bugünün yorum söyle.

Yeni ve iyi unutulmuş eski moda trendleri bu süre içinde oldukça az. Ancak, bazen muhafazakâr, bazen meydan okuyan, oldukça çeşitlidir. Genel olarak, herhangi bir adam bizzat kendisine uygun moda trendleri sonbahar 2.013 seçebilirsiniz. İhtiyaç duyulan şey, şimdi züppe .
Biz erkek moda alanında küçük ya da ultra-riskli deneyler düşünün ve ana eğilim odaklanmak olmaz. Sadece seçebilirsiniz beş ana eğilim . İşte onlar.
1. Montunun moda geri döndü 

Güz 2013 ünlü dönüş anlamına bombardıman ceket . Erkek ceketi de, aslında, ve moda dışına gitmedi.Yani bu sezon deri, yün ceket çok popüler kullanımı olabilir veya bu ilginç stilleri bolonevye olacaktır. En önemli – bir eldiven gibi oturdu, böylece büyüklüğü altında kesinlikle ceket Döşeme çalışın. erkeklik rakam vurgulayan.

2. Gömlek Aşağı! Bu sezon gömlek dışarı kaybediyor … Boğazlı ! Evet, evet, gömlek ve kravat ile ilgili dönem sonbahar-kış 2013/2014 (bkz. fotoğraf), için kolayca unutulabilir. İstisna – gömlek giymek bu adamlar kurumsal kıyafet reçete. Bir kazak ya da ceket (hatta aynı forması altında) altında bir balıkçı yaka giyen çok şık bir görünüm olacak. Buna ek olarak, yüksek bir boyun kazak soğuk sonbahar rüzgarlar koruyacaktır.

3. Siyah yerine mavi Bu sezon (sonbahar-kış 2013/2014), asil klasik siyah görevinden zengin ve cesur devredilen koyu mavi .Zengin mavi renk lacivert (çok saygı ABD Deniz Piyadeleri) erkek Casual klasik bir gardırop ve gayri resmi bir yol gibi taze ve şık bir görünüm olacak.Uygun bir gölge ile birlikte kot pantolon ile koyu mavi deri ceket bu sezon uyum bakacağız. Olarak, örneğin,kat mavi doyurulur.

4. Yine askeri Askeri tarzı erkek giyim tasarımcıları arasında hala popüler. Sonbahar 2.013 erkek giyim kamuflaj baskı tasarım getirerek onun eğilim olmadan değildi. Cesur ve cesur sonbahar-kış 2013/2014 askeri tarzı, için erkek moda, ceket ve mont hem de mevcut. Bu sonbahar askeri tarzı daha huzurlu ve yumuşak olacağı doğrudur.

5. Kafes döner Ünlü – Erkekler Moda Sonbahar-Kış 2013/2014, başka bir “yaşlı adam” geri dönüşü işaretlenmiş büyük hücreli geçen yüzyılın 30-ler. Büyük bir hücre veya hücresel yün ceket kostümleri bu sonbaharda zarif ve şık bir görünüm olacak. Yani gerçek züppe bir kafeste bu dönemde pantolon, ceket ve mont için gardırop eklemek için düşünmelisiniz. Sen tüvit yapabilirsiniz. Ve ekose gömlek unutmayın!

Etiketler: , , , ,

2014 Kış Erkek Modası Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.