2016 Trend Moda Saç Renkleri ve Yeni Saç Modelleri

adminModa0 Yorum 910 Kez Okundu16 Ocak 2016

Yeni moda saç vurgulamak iyi nedir?

Tabii ki, yeni saç rengi. Bazen Hue sadece bir yarım sesini değiştirmek için yeterli ve hatta düzenli, uzun tanıdık saç çok farklı bakacağız.

Değiştirmek için zihninizi Makyaj ve biz tüm mevcut paletin 2016 tarih moda saç rengi seçmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, makalesinde, biz göstermeye çalıştık ve ne gelecek sezonlarda en gözde saç olacaktır. Esmer sarışın için: Bir saç tüm tonları Ombre boyama tekniği uzun tanınan ve sevilen olmuştur ve liderliğini geçmek gitmiyor. Doğallık genel moda trendi göz önüne alındığında, Ombre da daha az agresif ve açık oldu: stilistler degrade yumuşak ve pürüzsüz yapmak sunuyoruz.

Boyamaktan sonra hafifçe güneşte solmuş gibi bakmak ve ipuçları onları soylu bir serin gölge veren deniz tuzu ağartılmış gerekir. Renk aralığı, bu arada, muhteşem bir plaj söyler – beyaz kum, palmiye ağaçları ve güneş parlamayı karanlık sandıklar – moda Ombre için farklı renkler. Her zamanki moda resim durmadı ve 2016 yılında trendleri … ters obmre! Gerçek, şık ve sıradışı – Biz saç sarışın kökleri, ama karanlıkta boya ipuçları saklıdır. Brown, buğday, altın sarışın, bakır veya bal sarışın, kahverengi, tarçın ve sütlü çikolata tonları: Bu teknik, doğal, sıcak tonları kullanmak en iyisidir.

Doğa sevgisi: lavanta ve zümrüt saç Ama aksi takdirde eğilimler soğuk asil tonları tercih. Ancak, doğal hatta çok doğal olmayan ve beklenmeyen saç rengi bakmak gerekir. Örneğin, genç ve yaratıcı kızlar platin ipuçları ve kökleri … lavanta ile Ombre boyama yapabilirsiniz. Abartılı moda renklerin listesi de karanlık zümrüt ve inci mor idi. 2016 yılında ana eğilim – doğal olmayan saç ama doğadan alınan ve onunla ilişkisi olmasına rağmen, rengi görebilirsiniz.

Zümrüt rengi, örneğin, kahverengi tonları ile iyi gider çünkü skandal ve koyu saçlı kız boyama uygundur. En cesur moda tutkunları özellikle kısa saç “pixies” ile harika görünecek, tamamen sıradışı renk gizlemeye mümkün olacak. Bu tür ciddi adımlar için iyi bir inci ve lavanta tonları tercih. Lüks Kahverengi: boyama siyah saçlı Biz sadece Yukarıda da belirttiğimiz gibi, moda ağırlıklı serin tonlar olacak. Neşeli altın ve sıcak kahverengi renkler arka plana çekilmeye ve 2016 yılında güzel bir renk tonu ile ashen tünek yönetecek. Çünkü pahalı ve şık görünecek renklerin soğuk kızdırma, koyu kahverengi ve siyah – büyük ölçüde bu koyu saç çoğu için de geçerlidir.

Ama-mavi, siyah ve kuzgun moda trendleri aittir ve neredeyse kaba, çok doğal görünmüyor dikkati çekiyor. Doğal kahverengi saçlı sahipleri rengini değiştirmek ve sadece bunu asla bir moda saç kesimi. Kahverengi Ayaz, buzlu kahve vb – Eğer gerçekten sesi değiştirmek istiyorsanız, o zaman en iyi seçenek tarçın, çikolata, kakao, ve renk “dondurma” çeşitli taze tonları olacak Değerli Bakır: Kırmızı saçlar için şık sesleri Bakır ve değerli bir metal olarak kabul edilmez, gelecekte, stilistler, kırmızı tonları gerçekten lüks yapmak rağmen. Bakır ve bronz derin ve çok doygun renkler moda dalgasının zirvesinde olacak. Uygun kızıl saç zar zor görünen yakut parlama – renkli hayır “kırmızılık”, bir ipucu, güneşin gözle görülür. Yukarı seçmediler kırmızı ne olursa olsun gölge, doğal renkte aynı trendi takip. Sizin seçtiğiniz sesi parlak havuç-portakal veya altın renginden daha (hatta belki hafif bir parlak kül) saç kuzey halkının doğal tonları daha yakın olmalıdır. Öte yandan, sen düşünüyorsun, 20 yaşında ve kalın bakır rengi de “yetişkin” bir-kırmızı ve ateşli tonlarda saç boyamak için çekinmeyin iseniz.

Kısa saç kesimi uygun ve benzer renkler ile boyama ve uzun saçlı bayanlar parlak Ombre gelemez – çikolata kahverengi gelen kanarya sarı, kırmızı ve turuncu ara tonları ile. İnci parlaklık sarışın Tutku serin doğal tonları hafif saçlar için trendin en belirgindir. Işık buğday ve bal tonları Nordic Blondie ve uzlaşmaz kül yol verdi. Bu güzel kül sarışın gri görünen, ama tabii ki, benzer tonları ile daha çok dikkatli olmayacağı dikkate alınmalıdır. Ama kimin saç gri asil ile dokundu kadınlar, endişe ve bunu kahverengi ya da kırmızı boya renkleri yoktur. Bu platin veya kül-kahverengi renk gölgesini ekleyerek, sadece rengi biraz ağarmış saçları, ya da tam tersi rafine yeterli olacaktır.

Bu, “Çilek” sarışın sözde, hafif pembe belirti ile sarışın olmak moda. Onunla birlikte bu tür kiraz ayaz gibi diğer meyve renkler olacak, ama bunların hiçbiri kızıl saç pembe soluk ne sesi sarışın yola üstlenecek. Birkaç soğuk tonları ile boyama ışık saçlar için güzel ve gerçek irade. Sen zar zor fark mor parlaklık, ve her zamanki gibi sarışın bir platin sarışın, çilek, inci kullanabilirsiniz. Ana şey – saçlarını sarılık hiçbir ipucu parlak boyalı izin vermemek. Doğal sarışınlar bu durumda, “yerli”, hatta demode sıcak ve altın tonları renk kullanışlı gelecektir eğer endişelenecek bir şey değildir. Sarışın Krallığı: 2016 yılında en moda Esmerler ve sarışınlar kül uygun tonu seçin ederken, sarışın sahiplerinin dinlenmek ve onların güzel saçlarını göstermek olabilir.

Zarif inci, kül ve ceviz kahverengi Ayaz tonu moda trendleri listesinde üst çizgiyi işgal. Mor ve pembe çiçekler olağanüstü olayları ile – Peki eğilim sarışın boyama teknikleri üzerinde. Bu arada, sarışın sahibi – hem doğal hem de boyalı – parlak makyaj elbise: Görüntü gri döndü olmadığını. Her zevke uygun Kolorirovanie İyi bilindiği gibi, moda uç sever.

Doğal tonlarda eğilim, emin olun, bu yüzden, parlak, koyu renkler olacaktır. Bu giysi ve saç rengi hem de ilgilendirmektedir. Çok düzgün doğal Ombre bıkkın hissediyorum Ve eğer, çiçek bol deneyebilirsiniz. Stilistler tahmin olduğunu 2016 yılında bir “kısmi” boyama faiz. Siyah saçlı bir kaç ipliklerini bordo ya da zengin marsala ve kestane tonları parlak bakır ekle “dekore” olabilir. Zatoniruyte saç kökleri zıt renk, ya da saç sadece alt katmanları boya, mümkün olduğunca doğal yakın saç rengi üst bırakarak: Renk aksan hatta toplam boyama olmadan, görüntüyü değiştirmek yardımcı olur.

Özetle, biz bile moda ve doğal tonları olacak, bunlar, kendini ifade ve deney için büyük özgürlük sağladığını söyleyebiliriz. Renk pryadok dolu tek renkli boyama, Ombre cesur veya olağandışı boyama – – Ne seçsin bizim “renk” sopa ve öneriler trend tam olacak! Иhttps://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=tr&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com.tr&sl=ru&tl=tr&u=http://god-2016.com/moda/modnye-cveta-volos-2016-goda&usg=ALkJrhiRFjOpdIxTqzjeqpRDg57xJ1PWhQ

Etiketler: , , , , , , , , ,

2016 Trend Moda Saç Renkleri ve Yeni Saç Modelleri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.