2017 Kış Moda Renkleri

adminBusiness, Fashion, Moda0 Yorum 1.207 Kez Okundu9 Aralık 2016

2017 Kışa giriş yaptığımız şu günlerde yeni sezonun trendlerini merakla bekliyoruz. Alışveriş listemizi buna göre hazırlayacağımız trend listesinde ”renkler” ön plana çıkan detaylar arasında yer alıyor. Mavi tonları, bronz kırmızı, sıcak kahverengi, hardal tonları, militer ve zeytin yeşili, turuncu ve mercan, pudra tonlarının ve metalik renklerin 2016-2017 Sonbahar Kış modasına damgasını vuracak renkler arasında yer aldığını görüyoruz.

Kış Aylarının Vazgeçilmez Modası: Kazak Modası

MAVİ TONLARI: Huzuru ve güveni temsil eden Mavi rengi tonları iç huzur ruhani pozitivizm kavramlarından esinlenerek özellikle Kobalt mavisi, nehir mavisi, lacivert ve havadar mavi kıyafetlerde gölgeli bir şekilde kullanılacak ve yeşil ve kahverengi ile kombinlenerek şıklığı pekiştirecektir. Sezonun en çok kullanılan rengi Mavi ve tonları olacaktır.

bayan_kurk-palto-mont-modasi

BRONZ KIRMIZI: Tutku ve ihtirasın rengi olan kırmızının bronz tonu 2016-2017 Sonbahar- Kış sezonunda her türlü kıyafet ve aksesuarda kullanılacaktır.

moda-tutkunlarinin-begenisini-kazandi

SICAK KAHVERENGİ: Sağlıklı bir yaşamı yansıtan kahverenginin tonları 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunda palto ve trençkotlarda, ayrıca kemer gibi aksesuarlarda kullanılacaktır.

2014 bayan ceket modelleri

HARDAL TONLARI: Maceracı ruhları temsil eden hardal tonları 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunda öncelikle deri botlarda ayrıca kadife elbiselerde ve tül elbise süslemelerinde kullanılacaktır.

2014 bayan ceket modelleri

MİLİTER VE ZEYTİN YEŞİLİ: 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunun öne çıkan renklerden olan militer yeşili, kıyafetimizden aksesuarlarımıza kadar heryeri etkisi altına alacak.

 

TURUNCU VE MERCAN: Enerjinin tonu Turuncu ve Mercan her ne kadar ilkbahahar-yaz rengi olarak nitelendirilse de 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunda koleksiyonların çıkış noktası olan değişim ve dönüşümü yansıttığı için bütün kıyafet ve aksesuarlarda kullanılacaktır.

PASTEL TONLARI: Neşe ve yumuşaklığı temsil eden pastel tonları 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunda tek parça kıyafetlerde ve aksesuarlarda kullanılacaktır.

 

METALİK RENKLER: Son birkaç sezondur modayı etkisi altına alan, en büyük önyargıları dahi yıkıp sokak stiline adım atan metalik renkler, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunda etkisini yeniden gösterecek.

Etiketler: , , , ,

2017 Kış Moda Renkleri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.