Adnan Polat’a Yunan damat

adminMagazin0 Yorum 209 Kez Okundu31 Mayıs 2012

Adnan Polat'a Yunan damat

Galatasaray Spor Kulübü eski Başkanı Adnan Polat’ın kızı Eda Polat, yuvadan uçmaya hazırlanıyor. Eda, geçen yaz gittiği çılgınlar adası Mikonos’ta gönlünü Yunan Dimitris Ginosatis’e kaptırmış; aşkları da kısa sürede bacayı sarmıştı. Ocak ayında Ulus 29’da düzenlenen bir törenle evlilik yolunda ilk adımı atan aşıklar, arayı çok açmadan da vuslata ermeye karar vermiş; büyük gün ise 1 Eylül… Eda ile Dimitris, düğün mekanı olarak Yunanistan’ın İon Denizi kıyısındaki, en güzel tatil yörelerinden olan Costa Navarino’da karar kılmışlar. 31 Ağustos’ta gerçekleşecek partinin ardında, 1 Eylül’de de görkemli bir düğün töreni ile vuslata erecekler.

SOSYETENİN İKİ AYAĞI BİR PABUCA GİRECEK!

Bu arada Eda ile Dimitris vuslata erecek ermesine de; olan bizim sosyetiklere olacak! Çünkü Adnan-Ayşe Polat çiftinin sosyeteden pek çok dostu var; duyduğuma göre hepsi de arkadaşlarının kızının bu mutlu gününde yanında olmak istiyor. Ancak tesadüf bu ya; Cem Boyner’in Bilgün Dereli’den olan küçük kızı Emine de, 30-31 Ağustos tarihlerinde Ayvalık’ta Ali Kürşat ile dillere destan bir düğünle evlenecek. Hem Polat hem de Boyner ailelerinin dostu olan birçok sosyetik isim şimdilerde kara kara bir gün içinde Ayvalık’tan Costa Navarino’ya nasıl ulaşacaklarını düşünüyormuş! Yani hepsinin iki ayağı bir pabuca girecek!!!

SİFTAHI NACİYE KOÇAK YAPMIŞTI

2000 yılında Vakko’nun veliahdı Rıfat Elhadef, Marina Hanım ile; 2005 yılında da Uludağ Gazozları’nın veliahdı Ömer Kızıl, Alika Hanım ile evlenip sosyeteye komşudan gelin getiren isimler olmuştu. Komşu’ya ilk gelin giden sosyetik isim ise 2010’da Naciye Koçak’tı; ancak Yunan bankacı Costa Iozias ile evliliği 1,5 yılda bitmişti. Böylece Eda Polat, Komşu’ya gelin giden ikinci isim olacak.

Sabah

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Adnan Polat’a Yunan damat Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.