Adriana Lima Veet Reklam Filmi İçin İstanbul’da

adminMagazin0 Yorum 1.410 Kez Okundu5 Nisan 2014

adriana limaVictoria Secret meleği seksi model Adriana Lima, reklam filmi için İstanbul’a geldi. Lima şerefine verilen partiye sosyetenin ünlü isimleri akın etti. Adriana Lima ile fotoğraf çekilebilmek için sıraya girdiler.

Victoria Secret meleği seksi model Adriana Lima, reklam filmi için İstanbul’a geldi. Lima şerefine verilen partiye sosyetenin ünlü isimleri akın etti. Adriana Lima ile fotoğraf çekilebilmek için sıraya girdiler.

Victoria Secret modeli seksi Adriana Lima bir reklam filminin çekimi için İstanbul’a gelmişti. Dün İstanbul’dan ayrılan Adriana Lima için Esma Sultan Yalısı’nda bir parti organize edildi. Ünlü isimler Adriana ile fotoğraf çekilmek için birbirleri ile yarıştılar.

Veet markasının reklam yüzü olan Lima için Esma Sultan Yalısı’nda bir organizasyon düzenlendi. Davete Neslişah Alkoçlar’dan Ceylan Çapa’ya Eda Taşpınar’dan Aytek Şavkan’a kadar birçok sosyetik katıldı.

Adriana Lima yoğun tempodan yorgun düştü. Reklamdan 1 milyon euro para kazanan Lima şunları söyledi:
“İstanbul’da sevildiğimi biliyordum ama böylesine bir ilgiyi ben bile tahmin etmemiştim”

Adriana Lima meşhur öpücük vererek pozunu da verdi. Brezilyalı model yürekleri hop ettirdi.

Lima, Sosyetedeki ünlülerin fotoğraf çekilme merakı ile ilgili de “Bu gece kaç kişiyle hatıra pozu çektirdim, hatırlamıyorum” dedi.

Şeyda Coşkun, ilginç kıyafetiyle dikkat çekti. Coşkun’un sütyen görünümlü elbisesini ve çoraplarını görenler “Yeni ikoncan” dedi. Davete Neslişah Alkoçlar ile katılan Engin Altan Düzyatan; “Adriana Lima, buraya kadar geldiyse biz de görelim dedik” diyerek espri yaptı.

Rüzgar gibi gelip geçen Adriana Lİma, dün İstanbul’dan ayrıldı.

Etiketler: , , , ,

Adriana Lima Veet Reklam Filmi İçin İstanbul’da Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.