AFK 65. Bölüm İzle, Adını Feriha Koydum 65.Bölüm Fragmanı izle

adminDiziler0 Yorum 416 Kez Okundu8 Haziran 2012

cagatay ulusoy resimleriSevilen dizi AFK 65. Bölüm İzle, Adını Feriha Koydum 65.Bölüm Fragmanı izleAdını Feriha Koydum 65.Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 65. Bölüm Fragmanı SHOW TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum 65. Bölüm Fragmanı online internetten izle, Adını Feriha Koydum 15 Haziran Çarşamba Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 64.Bölüm Özeti; Gercekler Ortaya Çıkıyor.. Feriha, Yavuzla yaptığı konuşmanın etkisinden sıyrılmaya çalışırken Ünalın Emire kurulan tuzakta payı olduğunu öğrenmesiyle, Emirin yanında olur. Handenin tehdidi ile paniğe kapılan Sanem ise, kendini garantiye almak için gerekli adımları atmaya başlar. Apartmandan taşınma kararı mahkemesi için gün sayan Cansuyu yıkar. Ünal, Sanemin yönlendirmesi ise Emire Hillsle ilgili büyük bir teklif götürür. Emir, Ünalın teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Ünal, Emiri yumuşatmak için Ferihadan yardım istemek zorunda kalınca, Emirin Ünalın teklifini reddetmesi Feriha ile Emir arasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşler. Emir, Nightı ayağa kaldırmak için yeni bir parti organize ederken Feriha, onun işle ilgili hırslarından tedirgindir. Yavuzun ikinci ziyareti ise Feriha için öncekinden ağır olur. Feriha ve Emir arasında Yavuz yüzünden patlayan tartışma büyük bir soruyu da beraberinde getirecektir.

Adını Feriha Koydum 64.Bölüm 1.Fragman izle

adini feriha koydum

Adını Feriha Koydum Dizi Konusu; Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir

Adını Feriha Koydum 65. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AFK 65. Bölüm İzle, Adını Feriha Koydum 65.Bölüm Fragmanı izle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.