Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz bilgisayar oyunu oldu

adminMagazin0 Yorum 212 Kez Okundu28 Mart 2012

Cem Yılmaz Ahu Yagtu Evlendi

Ahu Yagtu öpüşme oyunu, Ahu Yağtu Cem Yılmaz öpüştür oyunu, Cansu Dere oyunu, Cem Yılmaz, Cem Yılmaz online oyna, Cem Yılmaz öpüsme, Cem Yılmaz oyunları, online oyunlar, öpüsme oyunu, Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz’ın aşkı, bilgisayar oyunu oldu. Amaç; çifti, komedyenin eski sevgilisi Cansu Dere görmeden öpüştürmek.

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz’ın aşkı, bilgisayar oyunu oldu. Amaç; çifti, komedyenin eski sevgilisi Cansu Dere görmeden öpüştürmek.

Takvim’in haberine göre, gerçek hayatta eski sevgilisiyle olan tüm bağını koparan Cansu Dere, sanal alemde Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz’ın kabusu oldu. 10 Mart’taki düğünlerinden önce ‘gelinlik ve damatlık giydirme’ oyunları çıkan Yağtu ile Yılmaz’ın şimdi de “öpüştürme” oyunu çıktı. Birçok oyun sitesinden online olarak oynanabilen oyunda; Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun peşindeki isim ise Cansu Dere.

ahu yagtu öpüşme oyunu

SİLAHLA PEŞLERİNDE

Oyunun amacı, Cansu Dere görmeden ünlü çifti öpüştürmek. 2 dakikalık 3 ayrı bölümden oluşan oyun; sokak, bar ve nikah salonunda geçiyor. Dudak dudağa öpüşürken Cansu Dere’ye yakalanan çift; ünlü model tarafından silahla vuruluyor. İnternette büyük ilgi gören “Cem Yılmaz-Ahu Yağtu Öpüştür” adlı oyunun sonunda ise ünlü çiftin bebeklerini kucağına almış görüntüleri ortaya çıkıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz bilgisayar oyunu oldu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.