Ajda Pekkan Kuruçeşme Arena’yı salladı

adminMagazin0 Yorum 142 Kez Okundu14 Temmuz 2012

Ajda Pekkan Kuruçeşme Arena'yı salladı

Süperstar Ajda Pekkan, dün akşam haftalardır hazırlandığı Turkcell Kuruçeşme Arena’daki konserinde ortalığı salladı. “Madonna’nın İstanbul’daki şovundan sonra kendimizi çok ezik hissettik” diye açıklamalar yapan Pekkan; Madonna’nın şovu kadar olmasa da, bir Türk sanatçının şimdiye dek yapamadıklarını yaptı.  

SEYİRCİLERİN ÜSTÜNDE DOLAŞTI

Yurt dışından gelen  dansçılar ve Los Angeles’ta tasarlanan ‘moda’ temalı görsel ve ışık tasarımlarının eşlik ettiği Süperstar’ın en büyük sürprizi ise, sahneden yola çıkıp, alandaki tüm seyircilerin üzerinde dolaşması oldu.

AJDA KONSERİNDEN GÖRÜNTÜLER

TINA GİBİ UÇTU

Belki yurt dışındaki başka sanatçılar da seyircilerin üzerinde dolaşmış olabilir ama Pekkan’ın esin kaynağı, 73 yaşındaki dünyaca ünlü sanatçı Tina Turner. Pekkan, büyük hayranı olduğu Turner’ı, 2009’daki Avrupa Turnesi kapsamında gidip Paris’te izlemiş. İşte o konserde Turner,  dün akşam Pekkan’ın yaptığı gibi seyircilerin üzerinde dolaşmış.

KONSERDEN FOTOĞRAFLAR

DALGA BİLE GEÇMİŞ

Konserde yanındaki arkadaşlarına bu şovu ne kadar beğendiğini söyleyen Pekkan, “Bizde bunu ancak itfaiye arabasının merdiveni ile yaparız” diye de dalgasını geçmiş! İşte Pekkan, o dönemden beri içinde ukde kalan bu sahne şovunu hayata geçirdi.

Etiketler: , , , , ,

Ajda Pekkan Kuruçeşme Arena’yı salladı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.