Ali Taran: Bekarlığa alışamadım

adminMagazin0 Yorum 137 Kez Okundu28 Mayıs 2012

Ali Taran: Bekarlığa alışamadım

Reklamcı Ali Taran, Ayşe Özyılmazel ‘le 10 ay süren evliliğinin ardından kendini spora vurdu. Bebek-Rumeli Hisarı arasında yürüyüş yaparken sıkça objektiflere takılan Taran, önceki gün yine gazetecilerin ilgisiyle karşılaştı.

Her zaman olduğu gibi neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Taran, basın mensuplarının sorularına espri dolu yanıtlar vermeyi tercih etti. Sahilde eşofmanlarıyla yürüyen Taran, gazetecilerin sorabileceği soruları kendisi sorup yanıtladı.

‘BEKARLIĞA ALIŞAMADIM’

Reklamcı, “Sizin yerinize soruları söyleyip yanıtlarını vereyim. ‘Mutlu musunuz? ‘ Evet mutluyum. ‘Bekarlığa alıştınız mı?Hayır alışmadım. ‘Kabristan ‘a gittiniz mi? ‘ Hayır gitmedim” dedi.

Sağlık için haftada birkaç kez yürüyüşe çıktığını söyleyen Ali Taran, eski eşi Ayşe Özyılmazel ‘le evlendikten sonra arasının açıldığı eski dostu Acun Ilıcalı ‘yla ilgili sorulara, “Evlilik bitti şimdi oraya mı geldik? Yani bir küslük yok ama aramızda mesafe var” diye yanıt verdi.

ABD ‘de öğrenim gören oğlu Kuzey ‘le birlikte tatile çıkacağını da sözlerine ekleyen Taran, “Eski eşiniz Ayşe Hanım’la karşılaşsanız konuşur musunuz?” sorusunuysa “Biraz zor konuşurum ama belki de konuşurum” diye cevapladı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Ali Taran: Bekarlığa alışamadım Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.