AÖF Vize Sınav Soru ve Cevapları Mayıs 2013

adminEğitim0 Yorum 547 Kez Okundu4 Mayıs 2013

4-5 Mayıs AÖF Açık Öğretim Bahar dönemi sınavı soru ve cevapları açıklandığı anda sitemizde olacak. Açık Öğretim Sınavı soruları ve cevapları açıklandı mı? . Anadolu Üniversitesi iktisat,işletme Fakültelerinin tüm bölüm ve programlarında kayıtlı öğrencilerin 2012-2013 öğretim yılı Bahar döneminde sınava cumaretesi yani bu gün ve yarın pazar günü girecekler. Açık Öğretim Sınavı soruları ve cevapları açıklandı mı?. Sınav soru ve Cevapları Açıköğretim   AÖF 4 5 Mayıs Sınavı şu saatler de olmakta.. Açık Öğretim Sınavı soruları ve cevapları açıklandı mı ?  diye merak edenler bir süre daha bekleyecekler. oss sınav takvimi

T.C. Kimlik Numaranızı Giriniz:      Oturum Aç

  • Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
  • Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesiİşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
  • Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
  • Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
  • Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.
  • Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
  • Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
  • Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.
  • e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.
Etiketler: , , , , , , , , ,

AÖF Vize Sınav Soru ve Cevapları Mayıs 2013 Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.