Arda’dan Sinem’e yasak üstüne yasak

adminMagazin0 Yorum 375 Kez Okundu20 Şubat 2013

sinem kobalArda Turan, nişanlandıktan sonra maço kesildi. Futbolcu, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal’a hayli sert kurallar koydu!

Yıldız futbolcu Arda Turan, maço yanını konuşturdu. Sinem Kobal’la 15 Haziran’da evlenmeye hazırlanan Turan, güzel sevgilisine yasaklar listesi hazırladı. Bu listeye göre, Sinem Kobal, artık nişanlısı olmadan geceleri gezemeyecek

SİNEM KOBAL – ARDA TURAN ÇİFTİDEKOLTEYE SINIR GELDİ

Turan’ın yasakları nedeniyle Kobal, TV programlarına katıldığında sadece ‘işiyle ilgili’ konuşacak. Nikah tarihine kadar oyuncu, düğünle ilgili hiçbir detayı paylaşmayacak. Sinem Kobal, artık kıyafetleri konusunda da her zamankinden dikkatli.

GECELERE VEDA ETTİ

Atletico Madrid’de forma giydiği için İstanbul’da bulunamayan Arda Turan, Sinem Kobal’a, “Geceleri arkadaşlarınla dışarı çıkmak yok” dedi. Bu da, Kobal’ın neden bir süredir eğlence hayatında görünmediğini açıkladı!

‘Romantik Komedi 2’ filminin ekibi, geçtiğimiz akşam bir TV şovuna katılınca gözler başrol oyuncusu Sinem Kobal’ı aradı. Kobal’ın yayına katılmama nedeni de “Arda Turan” olarak yorumlandı.

Turan’la yaşadığı aşk uğruna bir süre İspanya’da yaşayan güzel oyuncu, daha sonra kariyeri için Türkiye’ye dönme kararı aldı.

Etiketler: , , , ,

Arda’dan Sinem’e yasak üstüne yasak Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.