Arınç Anneler Günü’nü Twitter’dan kutladı

adminGüncel0 Yorum 175 Kez Okundu13 Mayıs 2012

Arınç Anneler Günü'nü Twitter'dan kutladı

Arınç, Twitter’daki mesajında Anneler Günü’nün dünyanın en anlamlı günlerinden biri olduğunu belirterek, şu ifadeleri paylaştı:

”Bugün dünyanın en anlamlı günlerinden birisi olan Anneler Günü. Bizleri dünyaya getiren, binbir emekle yetiştiren, koruyan ve kollayan cennet kokulu annelerimizin haklarını ödeyemeyiz. Hangi yaşta olursak olalım onlar en sıkıntılı anlarımızda basımızı yaslandığımız bir çınar, sığındığımız korunaklı bir liman oldular. Kimi zaman merhametli kolları, kimi zaman bereketli duaları ile korudular bizi. Hep kalplerinde yer verdiler bize.

Annemi hatırlıyorum. En hasta anında bile televizyonun karşısında benden bir haber beklerdi. Meclis Başkanlığım dönemimde, o meşhur tartışmaların yaşandığı dönemlerde, birilerinin bizi hedefe koyup olur olmaz iftiralarla çirkin saldırılarda bulunduğu zamanlarda, Anacığım hastalığının en ızdıraplı dönemlerinde, hasta yatağından doğrulup, ağabeyime televizyondaki haberleri açtırır izler, ardından da yürekten dualar edermiş. Benim annem böyleydi. En çaresiz durumda bile yavruları için aslan kesilirdi. ‘Sanatta ve siyasette başarılı olmak isteniyorsa mutlaka bir hamiye ihtiyaç olduğu’ söylenir. Benim siyasi hayatım boyunca en büyük hamim annem oldu. O beni daima duaları ve sevecen gözyaşları ile hep korudu. Eminim ki bütün anneler yavrularına karşı aynı duyguları taşımaktadır. Ben buradan başta kendi eşim, üç çocuk annesi olan kızım ve tüm annelerin bu güzel gününü kutluyor, tüm annelerin o mübarek ellerinden öpüyorum.”

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Arınç Anneler Günü’nü Twitter’dan kutladı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.