Aurelio’dan Beşiktaş’a iflas davası

adminSpor0 Yorum 234 Kez Okundu4 Temmuz 2012

Aurelio'dan Beşiktaş'a iflas davası

Alacaklarını alamayan Mehmet Aurelio’dan Beşiktaş’a rest: “Senedi ödemezseniz iflasınızı isterim.”

İFLAS DAVASI AÇACAK

Nihat gibi Beşiktaş’ı icraya veren ve 2 Haziran 2012 vadeli 417 bin 250 Euro’luk ödenmeyen senedinin tahsilini talep eden Aurelio, aksi halde kulüp için iflas davası açacak.

TOPLAM 1 MİLYON ALACAĞI VAR

Nihat Kahveci’den sonra Mehmet Aurelio da Beşiktaş’ı şoke etti! Brezilya asıllı oyuncu, avukatı Murat Teber aracılığıyla İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurarak, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında haciz işlemlerinin başlatılması talebinde bulundu. Vatan gazetesinin haberine göre; Aurelio, Beşiktaş’ın, 2 Mayıs 2012 tanzim tarihli, 2 Haziran 2012 vadeli toplam 417 bin 250 Euro’luk senedi karşılıksız bıraktığını iddia etti. Yaptığı tüm uyarılara karşın ödeme yapılmadığını öne süren Aurelio, siyah-beyazlılardan yasal faizleriyle birlikte toplam 955 bin 307 TL talep etti.

KULÜBE HACZE GİDİLECEK

Beşiktaş’a iflas yolu ile talep ödeme emri’ şeklinde tebligat gönderilmesini isteyen Aurelio, alacağını bu yolla tahsil edememesi durumunda, 2 yıldır top koşturduğu kulübüne ticaret mahkemelerinde ‘iflas davası’ açacağı uyarısında bulundu. Aurelio’nun talebini işleme koyan icra müdürlüğü, Beşiktaş’a önce tebligat yollayacak. Kartal’a, tebligatın ellerine geçmesinden sonraki 5 gün içerisinde borcunu ödemesi uyarısında bulunulacak. Aksi halde, Aurelio’nun talebi durumunda kulübe hacze gidilecek ve milli yıldızır kulübe ‘iflas davası’ açmasının önü açılacak.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Aurelio’dan Beşiktaş’a iflas davası Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.