Aysal’ın Çilek’i Fernando Torres

adminSpor0 Yorum 233 Kez Okundu21 Temmuz 2012

Aysal'ın Çilek'i Fernando Torres

Her şey Ünal Aysal’ın, “Forvete yapacağımız transfer, pastanın üstündeki çilek olacak” demesiyle başladı. Herkes, “Acaba çilek kim olacak” sorusunu birbirine sorarken, birçok futbolcu için bu yakıştırma yapıldı. Fanatik Gazetesi’nin haberine göre;, ‘Çilek’in yıldız bir isim olması bekleniyordu, öyle de oldu, Ünal Aysal’ın hayalini kurduğu forvetin Fernando Torres olduğu ortaya çıktı! İspanyol yıldızın transferi tabii ki kolay değil.

YILLIK KAZANCI 18 MİLYON

Chelsea daha 1.5 sene önce bu oyuncu için 130 milyon TL bonservis bedeli ödedi. Üstelik Torres’in yıllık kazancı yaklaşık 18 milyon TL. Tablo böyle olunca, 27 yaşındaki golcünün Galatasaray’a transferi imkansız gibi gözüküyor. Ancak Ünal Aysal, Torres’i kafaya koymuş durumda.

AYSAL: BÜYÜK BİR İŞ BAŞARACAĞIM

Bu sezon olmasa bile, başkanlığı döneminde mutlaka kendisine Sarı-Kırmızılı formayı giydirmek istiyor. Başkan bu konuda yakın çevresine, “Fernando Torres için hiçbir fedakarlıktan kaçınmam. Onun gibi bir oyuncuyu Galatasaray’a kazandırabilirsem, büyük bir iş başaracağım. Bunun için elimden geleni yapacağım” diyerek bu konudaki ısrarını ortaya koyuyor.

Etiketler: , , , , ,

Aysal’ın Çilek’i Fernando Torres Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.