Ayşe Özyılmazel annesine patladı

adminMagazin0 Yorum 93 Kez Okundu12 Temmuz 2012

Ayşe Özyılmazel annesine patladı

Kanaltürk’te yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu Oya Germen’di. Oya Germen, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran hakkında açıklamalarda bulundu. Ayşe Özyılmazel ise annesine tepkisini Twitter’dan gösterdi.

SON DERECE ÜZGÜNÜM

Ayşe Özyılmazel kızgınlığını Twitter adresinden “Artik bktım, annem bile olsa kimsenin beni korumasini, savunmasini, ozel hayatim hakkinda konusmasini istemiyorum, istemedim. Ancak ne yapsam, ne kadar rica etsem engel olamiyorum. Belki de annelik duygusundan oluyor bunlar. Ancak sabahtan beri son derece uzgunum.” sözleriyle belirtti.

Ardından ise bebek aldırdığı yönündeki iddialara yanıt verdi. Ayşe Özyılmazel iddiaları sert bir dille yalanladı ve meydan okudu. Ayşe Özyılmazel haberi yapan kişiye “Utanmiyor musun kardesim. Bu ne rezillik. Bu mu bomba haber. Ayip. Hadi ciksin kaynagin yuzume soylesin. Hadi hodri meydan.” sözleriyle karşılık verdi.

İşte Ayşe Özyılmazel’in o Tweetleri…

@ayseozyılmazel

Artik biktim, annem bile olsa kimsenin beni korumasini, savunmasini, ozel hayatim hakkinda konusmasini istemiyorum, istemedim.

@ayseozyılmazel

Ancak ne yapsam, ne kadar rica etsem engel olamiyorum. Belki de annelik duygusundan oluyor bunlar. Ancak sabahtan beri son derece uzgunum.

@ayseozyılmazel

Korunmak istemiyorum. Koruyayim derken bazen sevdiklerimize zarar da verebiliriz degil mi? Ne yasadiysam brn yasadim, iste o kadar.

@ayseozyılmazel

Unutmak ve devam etmek istiyorum. Tam yeni bir sayfa acmisken kullenen konularin yeniden acilmasina dayanamiyorum. Artik gucum kalmadi.

@ayseozyılmazel

Annemin bana sevgisi tartisilmaz elbette. Benim de ona ancak lutfen bunlari planlanmis hareketler olarak algilamayin. Konusma dedim

@ayseozyılmazel

Dayanamadi, anne sevgisi anne koruma icgudusu.

@ayseozyılmazel

Ve ayakligazetede bomba haber yapan arkadasa sesleniyorum; cok yakin kaynagina gore cocuk aldirmisim. Kimmis o kaynak? Hani ispati?

@ayseozyılmazel

Utanmiyor musun kardesim. Bu ne rezillik. Bu mu bomba haber. Ayip. Hadi ciksin kaynagin yuzume soylesin. Hadi hodri meydan.

Medyafaresi

Etiketler: , , , , ,

Ayşe Özyılmazel annesine patladı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.