Aziz Yıldırım: İstifa et Şekip

adminSpor0 Yorum 193 Kez Okundu12 Ağustos 2012

Aziz Yıldırım: İstifa et Şekip

Fenerbahçe Başkanı’nın amacı, UEFA ile ilişkileri iyi tutmak için Tahkim’in cezasını onayladığı kişileri yönetimden çıkarmak. Mosturoğlu öneriye ilk etapta sessiz kaldı, Yıldırım bırakması konusunda tekrar haber yolladı.

YILDIRIM’DAN UEFA AYARI

Fenerbahçe’de neler oluyor! Kapalı kapılar ardında çok ama çok önemli gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı… Haberturk gazetesinden Feridun Niğdelioğlu’nun haberine göre; UEFA’nın dosyasını incelediği F.Bahçe’ye karşı ceza verip vermeyeceği tartışılırken başkan Aziz Yıldırım’ın ilişkileri toparlamak adına bir takım girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Yıldırım’ın ilk harekatı, Tahkim’in cezalarını onadığı isimleri yönetimden çıkarmak için yaptığı belirtildi.

YILDIRIM’DAN MOSTUROĞLU’NA İSTİFA BASKISI

UEFA’nın spor hukukunu baz aldığı düşünülerek ilk etapta Tahkim’in 1 yıllık cezasını onayladığı Şekip Mosturoğlu’nun istifası istendi. Hemde nasıl istenme… Yıldırım, uzun yıllar birlikte çalıştığıMosturoğlu’nun görevi bırakmasını talep etti. Bumesajı ise Mosturoğlu’nun yönetime girmesini sağladığı yakın dostu Tolga Deniz Aytöre aracılığıyla gerçekleştirdi.Mesaj da şöyleydi: BAŞKAN İSTİFANI MASASINDA BEKLİYOR… SIRA EŞKİOĞLU’NDA MI? Bu talebe çok şaşıran ve üzülen Mosturoğlu başkanın isteğine bir süre sessiz kaldı. Ancak UEFA yönetimiyle ilişkileri bir an önce düzeltmek için çaba sarfeden Aziz Yıldırım, beklentisini Mosturoğlu’na bir kez daha ilettirdi. Mosturoğlu’nun baskı ve kulübün de durumunu düşünerek görevi bırakabileceği ifade edildi.

UEFA’NIN KARŞISINA TEMİZİM DİYE ÇIKACAK

Bu bağlamda halkann diğer parçası ise 3 yıl hakmahrumiyeti cezası olan İlhan Ekşioğlu… Aziz Yıldırım’ın Ekşioğlu’nun da istifasını alıp UEFA’nın karşısına “Bakın yönetimimizde Tahkim’den ceza almış kimse yok” kozuyla çıkacağı belirtildi.

Etiketler: , , , , ,

Aziz Yıldırım: İstifa et Şekip Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.