Bahçeli’den AK Parti kongrelerine gönderme

adminGüncel0 Yorum 104 Kez Okundu16 Temmuz 2012

Bahçeli'den AK Parti kongrelerine gönderme

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Balyoz Planı’ davası kapsamında tutuklu yargılanan MHP Milletvekili Engin Alan’ın da bir mesaj gönderdiği İstanbul İl Kongresi’ne mesajla katıldı.

AK PARTİ KONGRELERİNE GÖNDERME

Bahçeli, BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen 9. Olağan Kongreye gönderdiği mesajında, isim vermeden AK Parti’nin il kongrelerine gönderme yaptı.

”Birileri, varsın statlarda kongre düzenlesin, Arena’da şovlar yapsın. Varsın siyaseti konser gösterisine, seyirlik eğlenceye ve futbol müsabakasına çevirsin. Varsın tribünleri taşımayla doldursun, devletin imkanlarını parti çalışmalarına peşkeş çeksin” diyen Bahçeli şunları söyledi:

KALİTE VURGUSU

“Bunların hiçbirine aldırmayınız, hiçbirine aldanmayınız, hiçbirine takılmayınız. Zira bindirilmiş kıtaların, seferber edilmiş kaynakların ve dağıtılan ulufelerin sizlerin adanmışlığıyla başa çıkması söz konusu bile olmayacaktır.

Kuru kalabalıklar, heyecansız yığınlar ve görevli alkışçılar bu kongre salonundaki milliyetçi ruhun yanından bile geçemeyecektir.

Bizim amacımızın, uyumsuz, bağlantısız ve ayarsız çokluk değil, inanç ve ülküde buluşan erdemli kalite olduğunu sizler en iyi şekilde ispat ettiniz ve halen de iftihar edilecek bir biçimde etmeye devam ediyorsunuz.”

Etiketler: , , , , ,

Bahçeli’den AK Parti kongrelerine gönderme Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.