Berrak ve Çağatay’ın Çeşme kaçamağı

adminMagazin0 Yorum 228 Kez Okundu5 Temmuz 2012

Berrak ve Çağatay'ın Çeşme kaçamağı

Genç oyuncu Berrak Tüzünataç, yine çok konuşulacak bir “öpüşme” vakasıyla gündeme geldi.

İki yıl önce temmuz ayında İstanbul’da evinin balkonunda Şahan Gökbakar ile öpüşürken görüntülenen Berrak Tüzünataç’ın, bu kez de Çeşme’de genç oyuncu Çağatay Ulusoy ile şezlongda öpüşürken görüldüğü iddia edildi.

ŞEZLONG ÜZERİNDE ÖPÜŞMEYE BAŞLADILAR

Olay iddialara göre şöyle gelişti: Berrak Tüzünataç ve “Adını Feriha Koydum” dizisinin Emir’i Çağatay Ulusoy, içinde Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinççi, Barış Falay, Barış Kılıç gibi isimlerin de bulunduğu bir arkadaş grubuyla Çeşme’deki Marrakech isimli mekana geldi. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle sohbetleri koyulaşan Tüzünataç ve Ulusoy, 02:30 sularında sahile indi.

KARE KARE MAGAZİNCİLERE YAKALANDIKLARI O ANLAR

Habertürk Magazin’den Emre Çınar, Tüzünataç ve Ulusoy’u gece yarısı aynı şezlongta görüntüledi. Yakalandığını fark eden Tüzünataç, Ulusoy’un kucağına saklanıp yüzünü saçlarıyla örtmeye çalışırken, Ulusoy da çok sinirlendi.

Öfkeyle yerinden kalkan Berrak Tüzünataç soluğu mekanın sahibi Mehmet Özener’in yanında aldı.

‘SENİN MEKANINI S…’

Tüzünataç, mekanın orta yerinde Özener’e “Senin mekanını s…… Yazıklar olsun, fotoğraflarımı nasıl çekerler, nasıl engel olmazsın. Bir daha da bu mekana gelmeyeceğim” diye bağırdı. Şaşkınlıktan donup kalan Çağatay Ulusoy ise Tüzünataç’ı, sakinleşmesi için güçlükle dışarıya çıkarttı ancak güzel oyuncu hızını alamayıp 10 dakika sonra yine Özener’in yanına geldi ve küfretmeye devam etti. Özener’in tüm bu küfürlere rağmen sessiz kalması dikkat çekti. Tüzünataç gece boyunca “Ben şimdi ne yapacağım?” diye oyuncu arkadaşlarından yardım isterken, oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın “Bunlara babalık yapıyorum, bıktım artık. Bunların evi yok mu kardeşim? Bu işler uluorta mı yapılır” diye isyan ettiği öne sürüldü.

‘BERRAK BANA KÜFRETTİ’

Olayın yaşandığı Marrakech’in işletmecisi Mehmet Özener kavgayı doğruladı ve o gece yaşananları Vatan’a şöyle anlattı: “Bir kadının ağzına yakışmayacak sözler, küfürler duydum. Zaten olay mekanın orta yerinde cereyan etti. Bu sözleri sadece ben değil, herkes duydu. Ama işim gereği susmakla yükümlüyüm ve sustum.” dedi.

‘BİR ELEKTRİKLENME VAR’

Ulusoy’un menajerliğini üstlenen Selin Borankay ise, ikilinin ilişki durumunu şöyle özetledi: “Çağatay, bir haftadır tatilde. Ortak arkadaşlar vasıtasıyla Berrak Hanım’la tanışmışlar. İki gündür aralarında bir elektriklenme var. Durum şu an böyle.”

Berrak Tüzünataç daha önce oyuncu Nejat İşler’le birlikteydi. Tüzünataç 2010 yılı temmuz ayında ise Şahan Gökbakar ile balkonda öpüşürken görüntülenmişti. Çağatay Ulusoy ise dizinin yapım ekibinde yer alan Ceyda Gönenç’le ilişkisini kısa bir süre önce bitirmişti.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Berrak ve Çağatay’ın Çeşme kaçamağı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.