Beşiktaş’ta çete dağılıyor

adminSpor0 Yorum 151 Kez Okundu13 Mayıs 2012

Beşiktaş'ta çete dağılıyor

Beşiktaş’ta bir devir resmen kapanıyor… Q7 ve Çetesi, önceki gün oynanan Trabzonspor karşılaşmasıyla Türkiye’deki son maçlarına çıktılar. Yüksek maliyetleri, türlü kaprisleri ve bir türlü ortaya koyamadıkları potansiyelleriyle tartışılan Simao, Quaresma, Almeida ve Fernandes’in bileti kesildi. Yönetim ve Tayfur Havutçu’nun yaptıkları görüşme sonucunda 4 Portekizli futbolcunun da gönderilme kararı alındığı kaydedildi. Simao Sabrosa’nın eski takımı Benfica’yla her konuda anlaştığı belirtildi. Daha maçlar bitmeden Manuel Fernandes’in ülkesine dönmesi de Beşiktaşlılar’ın sabrını taşırdı ve gitmek isteyen yıldız oyuncuya izin çıktı. Hugo Almeida’ya da Rus ve İngiliz takımlarından gelen önerilerin değerlendirmeye alınacağı bildirildi.

QUARESMA İÇİN EURO 2012 BEKLENECEK

Durumu belirsizliğini koruyan tek isim ise Ricardo Quaresma. Takımda kalmak isteyen yıldız futbolcunun geleceği, Euro 2012 sonrasında netlik kazanacak.

TATİL KRİZİ ÇÖZÜLDÜ

Beşiktaş’ın yabancı futbolcuları, Trabzonspor karşılaşmasının ardından tatile çıkmak istediklerini yönetime bildirdiler. Ancak olası bir Play-Off maçını gözönünde bulunduran Siyah-Beyazlı idareciler, Portekizliler’in ağırlıkta olduğu yabancılara ret yanıtını verdiler. Hilbert, Edu ve Ernst’in de bu konuda sorun yaratmadığı öğrenildi. Bursa’nın sahadan galibiyetle ayrılmasıyla birlikte direkt olarak Avrupa Ligi’ne kalan Kartal’da bu kriz de büyümeden noktalandı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Beşiktaş’ta çete dağılıyor Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.