Beyazıt Öztürk: Rezilliğin Daniskası

adminMagazin0 Yorum 531 Kez Okundu10 Şubat 2013

Wesley SneijderWesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau geçtiğimiz Cuma akşamı Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’ün konuğu oldu…

Beyazıt Öztürk, Sneijder’in eşi Cabau’yu programına konuk etti. Oldukça keyifli geçen programda ilginç anlar da yaşandı. Beyaz, Cabau’nun elini öpmek istedi ancak Cabau bunu anlamayınca ortaya çıkan ilginç görüntülerden sonra  “Kamera çekti mi? onu… Biz mi gördük yoksa Türkiye gördü mü? Rezilliğin daniskası.. Eli aldım gidiyor, tutamadım da” diyerek espri yaparak durumu kurtardı.

İŞTE PROGRAMDA YAŞANANLAR

Galatasaray’ın devre arasında yaptığı bomba transferi Hollandalı Wesley Sneijder’in oyuncu eşi Yolanthe Cabau önceki akşam Beyaz’ın sunduğu “Beyaz Show” programına konuk oldu.

Beyaz: Rezilliğin Daniskası | VİDEO

Türkiye’de ilk kez canlı yayına katılan Cabau, “Merhaba, iyi akşamlar. Nasılsınız. Teşekkür ederim” diyerek Türkçe kelimeler söylemesi üzerine stüdyoda alkış koptu. Cabau, stüdyoda alkış kopunca birden gülmeye başladı. Beyaz, “Sürekli böyle güler yüzlü müsün?” sorusuna Cabau, “Genellikle böyleyim. Güler yüzlü olmaya çalışıyorum” dedi. Stüdyoyu tahmin ettiğinden daha büyük bulduğunu söyleyen Cabau “Stüdyo tahmin ettiğimden çok büyük… Çok kalabalık ve sıcak ortam var. Herkese misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Beyaz’ın çok güzel giyindiğini söylemesi üzerine Cabau Türkçe, “Teşekkür ederim” diyerek gülümsedi.

BEYAZ’A G.SARAY FORMASI

Cabau, Beyaz’a eşinin giydiği 14 numaralı Yolanthe Cabau isimli Galatasaray forması hediye etti. Beyaz, ise hemen karşılık vererek Cabau’ya Fenerbaçe’nin Brezilyalı efsanesi Alex De Souza formasını takdim etti. Hızını alamayan Beyaz, fair play adına yan yana diktirdiği Galatasaray ve Fenerbahçe formasını Cabau’ya verdi. Cabua, ise centilmenlik örneği göstererek birleştirilerek dikilen Fenerbahçe ve Galatasaray formasını giydi. Cabau, kısa süre formayı üstünden çıkarmadı. Beyaz, Cabau’ya formayı verdikten sonra  Cabau’nun elini öpmek istedi. Cabau durumu fark etmeyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

‘TÜRKİYE GÖRDÜ MÜ? REZİLLİĞİN DANİSKASI’

Beyaz  “ Kamera çekti mi? onu… Biz mi gördük yoksa Türkiye gördü mü? Rezilliğin daniskası.. Eli aldım gidiyor, tutamadımda” diyerek espri yaparak durumu kurtardı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Beyazıt Öztürk: Rezilliğin Daniskası Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.