Beyazıt Öztürk’ün kalbi tekledi

adminMagazin0 Yorum 127 Kez Okundu20 Temmuz 2012

Beyazıt Öztürk'ün kalbi tekledi

Göğsünde ağrı hisseden Beyaz’ın kontol için gittiği hastanede kalp damarında tıkanıklık olduğu tespit edildi. Beyaz’ın acil bir operasyonla kalbine stent takıldı.

“PROGRAMIM BENİ ÇOK YORDU”

Beyazıt Öztürk kontrol için gittiği hastanede kalp damarında tıkanıklık olduğunu öğrendi. Acil bir operasyon geçiren ünlü şovmenin kalbine stent takıldı. Beyaz “Dizi, reklam ve şov programım beni çok yordu” dedi. Yıllarca sürdürdüğü Beyaz Show’un hazırlık sürecinde aşırı yorulan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz sezon da Yalan Dünya dizisine Rıza karakteriyle dahil oldu.

GÖĞSÜNDE AĞRI HİSSETTİ

Yoğun çalışma programından dolayı sürekli zorlandığını ifade eden Öztürk geçtiğimiz günlerde de bir bankanın reklam kampanyası için Maldiv Adaları’na gitti. Çekimlerden sonra İstanbul’a dönen Öztürk, göğsünde bir ağrı hissetti ve doktora gitti.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Öztürk’ün, özel bir hastanede yapılan kontrolleri sırasında kalp damarında tıkanıklık tespit edildi. Acil bir operasyonla anjiyo yapılan Öztürk’ün kalbine stent takıldı. Yakınlarından öğrenilen bilgiye göre ünlü sunucunun sağlık durumu iyi.

Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışı gazetecilere “Bu sezon çok yorucu geçti. Dinlenmek için tatile ihtiyacım var” demişti.

Etiketler: , , , , ,

Beyazıt Öztürk’ün kalbi tekledi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.