Burcu Esmersoy’dan 400 bin liralık imza

adminMagazin0 Yorum 330 Kez Okundu11 Mart 2013

Ekranların güzel sunucularından Burcu Esmersoy da birçok ünlü ismin ardından, 400 bin lira karşılığında bir alışveriş sitesinin yüzü oldu.

Burcu Esmersoy, bir dönem spor spikerliği yaptıktan sonra Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Yok Böyle Dans ‘ adlı yarışmaya katılarak yeniden yıldızını parlattı. Yarışma sonrasında Ilıcalı’nın ekibine dahil olan güzel sunucuya, birçok firmadan reklam teklifleri geldi. Birkaç reklam filminde yer alan Esmersoy, oldukça ciddi rakamlara anlaşmalar imzaladı. Özel gecelerde sunuculukta yapan Esmersoy’a, son olarak internet üzerinden satış yapan bir moda sitesi reklam yüzü olması için teklif getirdi.Burcu-Esmersoy

Kısa bir süre önce anlaşma imzalayan Burcu Esmersoy’un, kampanya dahilinde ne kadar ücret aldığı açıklanmamıştı. Ancak öğrenilen bilgiye göre Esmersoy, reklam yüzü olduğu siteden 400 bin lira aldı. Güzel sunucu aldığı bu ücret karşılığında internet sitesinin kataloglarında, TV reklamlarında ve billboard’larda yer alacak.

Daha önce kimler, ne kadar kazandı

Şarkıcı Hadise bir moda sitesinin reklam yüzü olması karşılığında 1.7 milyon lira almıştı. Hadise’nin ardından Demet Akalın ile Hande Yener birlikte  rol aldıkları internet sitesinin reklamlarından 500’er bin lira kazanmışlardı.

Etiketler: , , , ,

Burcu Esmersoy’dan 400 bin liralık imza Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.