Can Bonomo: Aslında ben uzaylıyım

adminMagazin0 Yorum 139 Kez Okundu23 Mart 2012

Can Bonomo: Aslında ben uzaylıyım

BU yılki Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’nun yarışmadan çıkarıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Bu duruma isyan eden genç şarkıcı, sitedeki sayfasına “Şok şok şok! Can Bonomo’nun Türkiye’ye Afrika’dan bir muzun içinde geldiği ve aslen uzaylı olduğu söyleniyor yazılmadan gitmem Bakü’ye!” diye yazdı.

‘YAYILAN BİLGİLER DOĞRU DEĞİLDİR’

Çıkan asparagas haberde ise, Bonomo’nun yarışma dışı bırakıldığı ve buna çok üzüldüğü, hatta yakın çevresine “Bunun nedenini tahmin ediyorum” dediği öne sürüldü. Haberin yayılması üzerine TRT Genel Müdürlüğü bir basın açıklaması yaparak iddiayı yalanladı: “TRT kurumu, sanatçının bireysel kimliğini değil, sanatçı kimliğini esas almaktadır. Provokatif amaçlı yayılan bilgilerin hiçbiri doğru değildir. TRT ve Can Bonomo, 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi en iyi biçimde temsil etmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar.”

TRT Müzik Koordinatörü ve Eurovision Delegasyon Başkanı İsmail Güngör de “Hep birlikte genç arkadaşımıza destek olmamız gerekirken böyle haberlerin çıkması bizi çok üzdü. Can Bonomo’nun Eurovision’dan çıkarılması söz konusu değil. Öyle bir şey olsa ilk önce benim haberim olurdu” diye konuştu.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Can Bonomo: Aslında ben uzaylıyım Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.