Carvalhal’den Fernandes açıklaması

adminSpor0 Yorum 201 Kez Okundu19 Mart 2012

Carvalhal'den Fernandes açıklaması

İnönü’de Manisaspor’u 4-1 mağlup eden Beşiktaş’ın teknik direktörü Carlos Carvalhal, satılacağıyla ilgili haberler çıkan Fernandes’le ilgili açıklamalarda bulundu.

Portekizli oyuncuların damga vurdukları maçın ardından Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal, takımın son durumu ve Beşiktaş gündemini bir süredir meşgul eden olası Fernandes transferi ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

“Dün bir açıklama yapmıştım, bugünden sonraki hedeflerimizin neler olduğuyla ilgili; özellikle sene başladığından beri ilk defa kadro oluşturmada sıkıntı çektiğimi söylemiştim. Bugün kendimizi daha kuvvetli hissettik. Yarın daha da kuvvetli olacağımızın garantisini verebilirim. Dün de demiştim, rakiplerimizle aynı seviyede oynamak için ilk adımı attığımıza inanıyorum.”

“Çok uzun zamandır, neredeyse aylardır takımda tam randımanlı çalışamadık, tam randıman alacak şekilde idman yapamadık. Ama bundan sonra takım için yapmamız gerekenlere daha fazla vakit bulacağız.Bizim için güzel bir gece oldu. Hakettiğimiz bir galibiyet aldık. Ama Manisaspor’un yaşadığı sıkıntıların da farkındayız. Ne kadar moral bozucu şeyler yaşadıklarının farkındayım. Bugün sahada profesyonelliklerini gösterdikleri için onlara da teşekkür ediyorum.”

Maçta attığı çalımların ardından ceza sahasının hemen önünden çektiği sert şutla mükemmel bir gol kaydeden Fernandes’in yakında Tottenham’a transfer edileceğiyle ilgili basında çıkan haberler konusundaysa Carvalhal şunları söyledi:

“Fernandes’in satılması konusunda hiçbir bilgim yok. Menajerini de tanımıyorum, konuşmuyorum. Ben sadece benimle ilgili konularda yönetimle görüşürüm. Bu konuda yönetimden bana gelen herhangi bir bilgi yok. Ben bütün oyuncularımın gösterdikleri performanstan çok memnunum. Harika bir maç çıkardık. Ama bu maçın ardından tek bir oyuncudan bahsedemem. Herkes takım için çalıştığı için zaten bireysel kaliteler de ortaya çıktı. Bu nedenle her oyuncumu teker teker tebrik ediyorum.”

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Carvalhal’den Fernandes açıklaması Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.