Cem Boyner kızını plaj partisiyle evlendiriyor

adminMagazin0 Yorum 260 Kez Okundu29 Ağustos 2012

KOÇLAR VE SABANCILAR DA GİDİYOR

Yılın düğünü bu cuma günü Ayvalık’ta yapılacak! Ünlü işadamı Cem Boyner’in Bilgün Dereli’den olan küçük kızı Emine Boyner ile Kürşat Zeytinyağları’nın veliahdı Ali Kürşat dillere destan bir törenle dünya evine girecek. Perşembe günü yapılacak nikahın ardından cuma günü gerçekleştirilecek olan düğün törenine Koçlar’dan Sabancılar’a sosyetenin tanınmış aileleri katılacak.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

DÜĞÜNE 600 DAVETLİ KATILACAK

Ömer Dinçkök, düğüne giderken özel uçağını Edremit Havaalanı’na indirmek için iznini aldı. Cem Boyner’in komşusu Suzan Sabancı ise konukları düğüne getirmek için 6 adet zodyak bot kiraladı. Boynerlerin avukatı Ahmet Pekin düğüne deniz uçağıyla getirilecek. Cem Bey 600 davetlinin katılacağı düğün için Cunda Adasındaki bütün otelleri kapattı.

KARİDESLER GORİ ADASI’NDAN

Aralarında 29 group Executive Şefi Mert Şeran’ın da bulunduğu, Ulus 29 mutfak ekibinden yaklaşık yüz kişilik bir grup düğünde yapılacak ikramlar için Ayvalık’a gitti. Düğünde misafirlere ördek gyoza, taş fırın patlıcanlı keçi peynirli pizza, dry age pirzola, roasted patates, enginarlı linguni, paela, ızgara sebze salatası, Senegal Gori adasından özel olarak getirilen Tiger karides, lahmacun, pide köfte, sucuk, kokoreç, Dondurma, lokma ve çilekli İtalyan mereng ikram edilecek..

Habertürk magazin yazarı İzzet Çapa, düğünün detaylarını yazdı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Cem Boyner kızını plaj partisiyle evlendiriyor Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.