Cem Yılmaz çok tedirgin

adminMagazin0 Yorum 246 Kez Okundu1 Ağustos 2012

Unlu Komedyen Cem-YilmazAhu Yağtu’nun doktorunun isteği üzerine perşembe günü sezaryenle doğum yapacağı öne sürüldü. Yağtu’nun doktoru Prof. Dr. Cihat Ünlü ise “Doğum şekline hastanın isteğine göre karar veriyoruz” dedi.

NORMAL DOĞUMA MÜSAİT DEĞİL

Bebeğini normal doğumla dünyaya getirmek isteyen Yağtu’nun doktoru bu yöntemi uygun bulmadığı için sezaryenle erken doğum yapacağı öne sürüldü. Yağtu’nun doğumunu gerçekleştirecek Prof. Dr. Cihat Ünlü ise doğum şekline Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çiftinin karar verdiklerini söyledi: “Yeni çıkan karara göre artık hekimin isteğine göre bir şey yapılamıyor. ‘Hasta hakları’ diye bir şey var. Eğer hasta ‘Ben normal doğum yapamam, korkuyorum, psikolojim bozulur’ derse, bunu dosyasına kaydediyoruz ve hastanın isteğine göre ilerliyoruz. Korkuları da dahil doğumla ilgili her detayı dosyayla kayıt altına alıyoruz. Normal doğum isterse normal, sezaryen isterse sezaryen yapıyoruz. Ama doktor normal doğumda sakınca görüyorsa, doğum tabii ki doğum sezaryenle yapılıyor. Ahu Yağtu’nun doğumu hakkında ise özel bir durum olduğu için bilgi veremiyorum.”

CEM TEDİRGİN

Cem Yılmaz’ın doğum yapmaya hazırlanan eşi Ahu Yağtu’nun herhangi bir sağlık sorunu yaşaması ihtimalinden korktuğu, bu yüzden ünlü mankenin Açıkhava’daki gösterilerine bile gelmemesini istediği öğrenildi. Yağtu bugün hastaneye yatacak, Kemal ismini vereceği oğlunu da yarın dünyaya getirecek.

Etiketler: , , , , , ,

Cem Yılmaz çok tedirgin Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.