Deportivo Quaresma’yı şok etti

adminSpor0 Yorum 201 Kez Okundu21 Temmuz 2012

Deportivo Quaresma'yı şok etti

Beşiktaş ile yollarını ayırmaya hazırlanan Ricardo Quaresma, bir yandan kendine kulüp bakarken, diğer yandan da ortaya çıkan tablo canını sıktı.

YILLIK 1 MİLYON 150 BİN EURO

İspanyol kulübü Deportivo la Coruna’nın önerdiği rakam, Portekizli yıldızı çılgına çevirdi. Milliyet Gazetesi’nden Mehmet Çiftçi’nin haberine Deportivo’nun Q7’ye 1 milyon 150 bin euro garanti para ve üç yıllık anlaşma teklifinde bulunduğu, bundan dolayı Q7’nin rotayı yeniden Türkiye’ye döndürdüğü öğrenildi.

BEŞİKTAŞ 2 MİLYON EURO VERMİŞTİ

Deportivo Kulübü’nden edinilen bilgiye göre, hafta başı İspanyol yöneticilerle masaya oturan Menajer Jorge Mendes, Coruna’nın teklifini Quaresma’ya iletti. Siyah-beyazlı oyuncu, bu teklifi az bularak Beşiktaş’ın indirimler dahil 2 milyon euro önerdiğini hatırlatarak, İspanyollara ‘Red’ yanıtı verdi. Quaresma’nın, İspanya’dan gelen bu haber üzerine Beşiktaş’ın indirim teklifini kabul edeceği ve önümüzdeki sezon da siyah-beyazlı formayı giyeceği belirtiliyor.

Deportivolu yöneticiler, Quaresma’ya verdikleri 1 milyon 150 bin euro paranın tavan olduğunu hatırlatarak, bu futbolcunun vergiler dahil kendilerine 1 milyon 750 bin euroya mal olacağını ifade ettiler. İspanya’da bu yıl yürürlüğe giren yeni vergi kanununa göre, La Liga’da 500 bin euronun üzerinde kazanan futbolculardan yüzde 52 vergi alınıyor.

Etiketler: , , , , ,

Deportivo Quaresma’yı şok etti Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.