Dilmen’den Aziz Yıldırım’ın tahliyesine ilk yorum

adminSpor0 Yorum 165 Kez Okundu3 Temmuz 2012

Dilmen'den Aziz Yıldırım'ın tahliyesine ilk yorum

Acun Ilıcalı ile birlikte Aziz Yıldırım’ı evinde ziyaret eden Rıdvan Dilmen, Yıldırım’ın yanında ailesi, kardeşleri ve Aykut Kocaman’ın bulunduğunu söyleyerek ‘ Geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Fazla yormadık ve evden ayrıldık. ‘ dedi.

BİR HAFTA SONRA TAKIMIN YANINDA

Aziz Yıldırım’ın kendisine 3-4 gün evinde dinleneceğini daha sonra da Fenerbahçe’nin başına geçeceğini söylediğini kaydeden Dilmen ‘Bir hafta sonra Topuk Yaylası’na gidip takımla birlikte olacağım. ‘ dedi.

ELİNİ ÖPTÜRMEDİ, YANAKLARIMDAN ÖPTÜ

Aziz Yıldırım’la vedalaşırken elini öpmek istediğini ancak Yıldırım’ın buna müsaade etmediğini söyleyen Dilmen ‘ Beni yanaklarımdan öptü. Geçmiş olsun dileyip evden ayrıldım ‘ ifadelerini kullandı.

DİLMEN: AZİZ YILDIRIM ŞİKE YAPMIŞSA SELAM VERMEM

DİLMEN’DEN YILDIRIM’IN TAHLİYESİNE İLK YORUM

YARGI AŞAMASI DEVAM EDİYOR

Aziz Yıldırım’ın 1 yıllık tutukluluk sürecini de değerlendiren Dilmen ‘Hepsi benim dostlarım ve yargı aşaması devam ediyor ama tahliye olduklarına sevindim. ‘ diye konuştu.

O SEZONDA ŞİKE YOK

Dilmen ‘Fenerbahçe şike yaptıysa ben yorumculuğu bırakırım diye bir yorum yapmadım.Türkiye’de şike olayları çok konuşulur ama ben o sezonda bir şike olayı görmedim. ‘ ifadelerini kullandı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Dilmen’den Aziz Yıldırım’ın tahliyesine ilk yorum Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.