Disko Kraliçesi’nin ölüm nedeni

adminMagazin0 Yorum 172 Kez Okundu18 Mayıs 2012

Disko Kraliçesi'nin ölüm nedeni

 

1970’li yıllarda disko müziğin tüm dünyada sevilmesi ve yayılmasında büyük etkisi bulunan Donna Summer’ın ölüm nedeninin akciğer kanseri olduğu bildirildi.

Ünlülerin yaşam haberleri konusunda uzman TMZ internet sitesi, bu sabah hayatını kaybettiği açıklanan 1948 doğumlu ünlü şarkıcının ölüm nedeninin akciğer kanseri olduğunu duyurdu. Donna Summer’ın hazırladığı albümü bitirmeye çalıştığını da kaydeden TMZ, ailesinden önce Summer’ın öldüğünü bildirmişti.

YILLAR SONRA TV’DE ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

”Love to love you baby”, ”Last Dance”, ”Hot Stuff” ya da ”On the Radio” gibi hit şarkılarıyla 5 Grammy ödülü alan yıldız, daha sonraki yıllarda bir televizyona yaptığı açıklamada, ”Böyle bir başarı yakaladıktan sonra ne yapacağımı bilmiyordum. Ne yapacağım konusunda hiçbir işaret yoktu. Kendimi umutsuz ve depresyonda hissettim. İlaçlar almaya başladım” demişti. Donna Summer, ”sonunda dua ederek, yaşam sevincini yeniden yakaladım” ifadesini de kullanmıştı. Ünlü şarkıcının ölümü sosyal paylaşım sitesi Twitter’da da büyük yankı buldu.

TWİTTER’DAN MESAJ ATTILAR

Şarkıcı Mary J. Blige, ”Huzur içinde yat. Her şeyi gerçekten sen değiştirdin” diye yazarken, La Toya Jackson da ”Donna Summer’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Onu çok özleyeceğiz. O gerçekten disko kraliçesiydi” diye tweet attı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Disko Kraliçesi’nin ölüm nedeni Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.