Elmander: Buraya gel prens gibi yaşa

adminSpor0 Yorum 193 Kez Okundu19 Mart 2012

Elmander: Buraya gel prens gibi yaşa

Johan Elmander, İsveç basınına açıklamalarda bulundu. Türkiye’de çok mutluğu olduğunu dile getiren Elmander, teknik direktör Fatih Terim’e övgüler yağdırırken; sezon başında bir süre Galatasaray’ın transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Dimitar Berbatov hakkında da ilginç bir ifade kullandı.

“İSTANBUL GERÇEKTEN İNANILMAZ”

Danimarka, Fransa ve İngiltere’nin ardından Türkiye’yi yeni bir şeyler denemek için tercih ettiğini belirten Elmander, “İstanbul gerçekten inanılmaz bir yer. Kızım burada düzenli olarak gittiği bir okul var ve Boğaz gerçekten kusursuz bir atmosfere sahip. Buradaki hayatı, Manchester’da bulmanız imkansız” dedi.

“BURAYA GEL PRENS GİBİ YAŞA”

İstanbul’un güzelliklerini anlatmak üzere iki ay önce Manchester United’ın Bulgar golcüsü Dimitar Berbatov ile bir telefon görüşmesi yaptığını belirten Elmander, “İki ay önce, Berbatov’u aramıştım, Ona, ‘Buraya gel prens gibi yaşa ve taksilere para ödeme’ şeklinde şaka yaptım. Burada futbolla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Taraftarların hepsi takımlarına büyük bir tutku ile bağlı.” şeklinde konuştu.

Galatasaray’da kendisini iyi hissettiğini de belirten İsveçli golcü, “Futbol için ne kadar yetenekli olursanız olun, doğru teknik adamla çalışmazsanız işler zaman zaman ters gidebiliyor. Şu anda takım olarak çok iyi bir hava yakaladık ve bu süreçte de teknik direktörümüzün katkısı çok büyük” ifadelerini kullandı.

Johan Elmander ile röportaj yapan gazete, Galatasaray’ın son iki yılda büyük bir kriz yaşadığını ancak Fatih Terim’in takımın başına geçmesinden sonra sarı-kırmızılı kulübün müthiş bir ivme yakaladığı üzerinde durdu.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Elmander: Buraya gel prens gibi yaşa Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.