En çok Galatasaray taraftarı kazandı

adminSpor0 Yorum 182 Kez Okundu22 Mayıs 2012

En çok Galatasaray taraftarı kazandı

Turkcell, GollerCepte servisi ile Spor Toto Süper Lig takımlarının taraftarlarına toplam 50 milyon dakika kazandırdı. Turkcell’in büyük ilgi gören servisi GollerCepte’nin galibiyete ve beraberliğe dakika veren kampanyasından en çok kazanç sağlayan, 21 milyon dakika ile şampiyon Galatasaray’ın taraftarları oldu.

1.2 milyon üyesi bulunan Turkcell GollerCepte servisinin kampanyasından toplam 420 bin Turkcell’li sporsever yararlanırken, kazanılan dakika sıralamasında GS taraftarlarını, 15 milyon dakika ile FB taraftarları, 5 milyon dakika ile BJK taraftarları ve 2 milyon dakika ile TS taraftarları izledi.

Taraftara çifte sevinç yaşatan iddialı kampanyada GollerCepte aboneleri, takımlarının her galibiyeti için 20TL/50dakika, her beraberliği için 12TL/30 dakika ücretsiz konuşma kazandı.

GollerCepte aboneliğinde Fenerbahçe birinci

Turkcell’in futbol heyecanını mobil ortama taşıyan uygulaması GollerCepte’ye en çok üç büyüklerin taraftarları abone oldu. Goller Cepte abonelerinin yüzde 35’ini Fenerbahçeliler, % 32’sini Galatasaraylılar % 18’ini de Beşiktaşlılar oluşturuyor

En çok Eboue’nin Fenerbahçe’ye attığı gol izlendi

Galatasaray’ın Fildişi Sahilli futbolcusu Emmanuel Eboué’nin 1-0’lık Fenerbahçe maçında attığı gol, GollerCepte ile 22 bin 859 kez izlenerek ilk sırayı aldı. İkinci sıranın sahibi, yine iki ezeli rakip arasındaki karşılaşmada belli oldu. Bu kez Fenerbahçe’nin İsviçreli oyuncusu Reto Ziegler’in attığı gol maçın skorunu belirledi ve 15 bin 37 kez izlendi. Beşiktaş’ın yetenekli oyuncusu Portekizli Simao’nun 1-0’lık Fenerbahçe maçında attığı gol ise 14 bin 462 kez izlendi ve Turkcell GollerCepte’nin en çok izlenen üçüncü golü oldu.

Toplamda en çok golü izlenen takım, sıralaması da beklendiği gibi GS, FB ve BJK şeklinde gerçekleşti. Golleri en çok izlenen oyuncular 81 bin ile Galatasaray’lı Elmander, 75 bin ile Fenerbahçeli Alex, 75 bin ile Galatasaray’lı Selçuk İnan oldu.

GollerCepte servisi, takım başı haftalık 1,5 TL olarak ücretlendiriliyor. Gol videolarını izlerken kullanılan data için ayrıca ücret alınmıyor.

Turkcell Goller Cepte heyecanı 8 Haziran’da başlayacak Euro 2012 ile devam edecek. Yenilenen tasarımı ile GollerCepte’ye http://gollercepte.tv adresinden ulaşabiliyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

En çok Galatasaray taraftarı kazandı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.