Enerji İstanbul’da yükseliyor

adminGüncel0 Yorum 155 Kez Okundu26 Kasım 2012

Dünya’nın yeni bir zamana gireceği 2012 yılının aralık ayında, bilinçleri yükseltmek ve farkındalık sağlamak üzere dünyanın en büyük kişisel gelişim zirvesi İstanbul’da gerçekleşiyor.

İLK KEZ TÜRKİYE’DE

İlk kez Türkiye’de yapılan ”Yeni Bir Ben Doğuyor” Kişisel Gelişim Zirvesi için,
Dünya’nın en önemli öğretileri, dönüşüm yöntemi uzmanları, nörobilimci ve beyin uzmanları 30 Kasım 2 Aralık tarihleri arasında İstanbul Cevahir otelde verecekleri seminer ve atölye çalışmaları ile bir ilk e imza atacaklar.

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLARIN EĞİTMENLERİ

Genel Koordinatörlüğü Amerika’da yaşayan Hollywood sinemasının dünyaca ünlü ismi Selma Blair’ın da Yoga Eğitmenliğini yapmış olan Türkan Aydoğmuş
tarafından yürütülen ”Yeni Bir Ben Doğuyor” projesi kapsamında Forrest Yoganin kurucusu dünyaca ünlü Ana Forrest, Madonna, Sting, Gweneth Paltrow, Red Hot Chili Peppers’in kundalini-yoga hocaları ANA BREET ve RAVI SING, Bosna piramitlerini bulan arkeolog- araştırmacı SAM OSMANAGICH, Robert Boustany; Tibet meditasyonu ve yoga uygulamalarının kanser üzerine etkilerini bilimsel olarak araştıran Dr. Alejandro Chaoul, Dr. Joseph ve Carolyn Clauss, Dr. Jonathan Stein, Kaia Nightingale’in yanı sıra Türkiye’den Esin Çelebi Bayru, Nur Arttıran, Dr. Bingür Sönmez, Dr. Erol Can, Dr. Neslihan Iskit Beyin Cerrahı Dr. Orhan Barlas gibi birçok bilim ve metafizik yöntemlerini örtüştüren değerli isimler üç gün boyunca birbirini takip eden seminer ve atölye çalışmaları gerçekleştirecek.

Grand Cevahir Otel’de gerçekleşecek olan zirvenin biletlerine www.yenibirbendoguyor.com’dan ulaşabilirsiniz..

Etiketler: , , , , ,

Enerji İstanbul’da yükseliyor Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.