Engin Altan Düzyatan Özge Ulusoy’un Tehlikeli Yakınlaşma

adminMagazin, Sinema0 Yorum 411 Kez Okundu21 Ocak 2013

romantik-komedi-2-bekarliğa-vedaRomantik Komedi 2, Bekarlığa Veda filminde Düzyatan ile Özge Ulusoy arasında bir yakınlaşma sahnesi var.

14 Şubat’ta vizyona girecek olan ‘Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda’ filminde Engin Altan Düzyatan ile Özge Ulusoy arasında bir yakınlaşma sahnesi var!

ÖZGE ULUSOY ENGİN ALTAN’LA SEVGİLİSİNİN ARASINA GİRDİ

Ringde kick boks yaparken yaşanan yakınlaşmanın ardından, Engin Altan’ın filmdeki sevgilisi4’la arası açılacak.

FİLM HAKKINDA

Esra evlilik hazırlıklarına hız verirken, Didem grupta henüz evlenmemiş tek kız olarak kaldığını fark eder. Panikleyen Didem, sevgilisi Cem’i bir punduna getirip evlenmeye ikna etmeye çalışır.

Fakat Didem’in bu hallerinden habersiz Cem yeni bir filmin hazırlıklarına başlar ve başrolü paylaştığı Gözde adında bir kadınla tanışır; tamamen işine konsantre olur. Her şey üst üste gelince Didem kıskançlık krizine girer ve Cem’e çaktırmadan onu izlemeye alır ve ekibin erkeklerinin Antalya’da bekarlığa veda partisi yaptıklarını öğrenir. Erkeklerin peşine düşen kızlar, otele dansöz kılığında girmenin yollarını ararlar…

2010 tarihli Romantik Komedi adlı filmin devamı niteliğinde olan yapım Cemal Hünal, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara, Gürgen Öz ve Engin Altan Düzyatan’dan oluşan çekirdek oyuncu kadrosunu devam filminde de aynen koruyor. “Bekarlığa Veda” konseptinde çekilen filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metrajlı sinema işine imza atan Erol Özlevi üstleniyor.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Engin Altan Düzyatan Özge Ulusoy’un Tehlikeli Yakınlaşma Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.