Erdoğan’dan Terim’e anlamlı telefon

adminSiyaset0 Yorum 279 Kez Okundu20 Mart 2012

Erdoğan'dan Terim'e anlamlı telefon

Fenerbahçeli taraftarların attığı madde nedeniyle kaşından darbe alan Fatih Hoca’yı telefonla arayan Erdoğan, ‘Geçmiş olsun hocam. Bir şeyin var mı? Çok merak ettim’ derken Terim de Başbakan’a, ‘Sağolun, ilginiz için çok teşekkür ederim. Sorun yok’ karşılığını verdi.

FUTBOLUN CANI ACIMASIN

Akşam’ın haberine göre Konuşmanın sonraki bölümünde Erdoğan’ın takımın oynadığı güzel futbol ve 0-2’den 2-2’yi yakalamaları nedeniyle Terim’i kutladığı da öğrenildi. Erdoğan’ın ‘G.Saray’ı tebrik ederim. Kadıköy’de iyi futbol oynadınız’ dediği belirtildi.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın sürpriz telefonu ile talihsiz olayın üzüntüsünü iyice atan Fatih Terim, maç sonu basın toplantısında ise, ‘Bizim canımız acıyabilir ama futbolun canı acımasın’ diyerek, literatüre geçecek bir söz söylemişti.

NE OLDUĞUNU HATIRLAMIYOR

Bilindiği üzere Fatih Terim’e, Elmander’in attığı birinci golden sonra kulübede yaşanan sevinç gösterisi sırasında, tribünden yabancı bir madde atılmış ve kaşında açılma meydana gelmişti. Terim’in, kendisine atılan maddenin ne olduğunu hatırlamadığı öğrenildi.

YARA DAHA DA BÜYÜDÜ AMA

Takım doktorunun ‘kanayan yeri bantla kapatalım’ tavsiyesini derbinin sıcak atmosferinde reddeden Terim, 90 dakikanın ardından kaşına bant atılmasını kabul etti. Basın toplantısına bu şekilde çıkan Fatih Terim’in kaşındaki açılmanın daha sonra büyüdüğü, ancak tedavi ile düzeldiği belirtildi. Kadıköy’deki maçta G.Saray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş’ın alnı da atılan bir maddenin isabet etmesi sonucu açılmıştı.

AKŞAM

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Erdoğan’dan Terim’e anlamlı telefon Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.