Evlilik Teklifi Diye Buna Denir

adminMagazin0 Yorum 336 Kez Okundu21 Ocak 2012

Antalya’da bir genç, randevu verdiği kız arkadaşına pankartlı, konfetili, meşaleli evlilik teklifinde bulundu.

Antalya’nın en işlek caddesi Kalekapısı’ndaki küçük meydanda bir genç, randevu verdiği kız arkadaşına pankartlı, konfetili, meşaleli evlilik teklifinde bulundu. Kalekapısı’nda gezen vatandaşlar ve turistlerin şaşkın bakışları altında gerçekleşen evlilik teklifi ile şok olan genç kız, alkışlar arasında “evet” dedi.

Bir yılı aşkın süredir tanıdığı kız arkadaşı 23 yaşındaki Tuğba Erden’i ailesiyle de tanıştıran 24 yaşındaki Serdar Gümüşçü, onunla evlenmeyi kafasına koydu. Kız arkadaşına yapacağı evlilik teklifinin özel ve unutulmaz olmasını isteyen Gümüşçü, 2 ay önceden plan yapmaya başladı. Serdar Gümüşçü, Tuğba Erden’le çektirdiği en güzel fotoğrafını büyük boy bir pankarta bastırdı. Pankarta, “Ben kararımı verdim, ya sen ? Benimle evlenir misin Tuğba’m ?” yazdıran Serdar Gümüşçü’ye, organizasyonda aile bireyleri de yardımcı oldu.

evlilik-teklifi-diye-buna-denirEvlilik teklifi planı için mekan olarak Kalekapısı’ndaki Attalos Heykeli’nin önünü seçti. Kız arkadaşına randevu verdiği yerin hemen arkasındaki bir dükkanın müzik setinden Whitney Houston’un ‘The Bodyguard’ filmiyle meşhur olan ‘I Will Always Love You’ (Seni daima seveceğim) şarkısı çalarken, Serdar Gümüşçü kız arkadaşını beklemeye başladı.

Randevu saati geldiğinde Tuğba Erden meydanda göründü. Attalos Heykeli’ne doğru yürüyen genç kız pankartta kendi resmini görünce adeta şok oldu. Sevinçle erkek arkadaşının boynuna sarılan Erden, önünde diz çöken damat adayının evlilik teklifini kabul etti. Bu sırada, gençlerin başından konfeti yağdı ve meşaleler yandı. Teklifini kabul etmesi üzerine damat adayı, kız arkadaşına tek taş yüzüğünü müzik eşliğinde taktı.

Teklif karşısında şaşırdığını söyleyen Tuğba Erden, “Böyle bir teklif beklemiyordum. Serdar beni çok mutlu etti. Bu günü ömrüm boyunca unutmayacağım” derken, sevgilisi Serdar Gümüşçü ise iki aydır bu gün için hazırlık yaptığını, pankartın dizaynını uzun uğraşlar sonucu tamamladığını ve organizasyon için ailesinin hemen her bireyinin kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Evlilik Teklifi Diye Buna Denir Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.