Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı izle

adminDiziler0 Yorum 349 Kez Okundu17 Mayıs 2012

Çok sevilen ve heyecanla izlenen Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı, 24 Mayıs 2012,Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 76. Bölüm Fragmanı KANAL D ekranlarında yayınlanan Fatmagülün Suçu Ne 76. Bölüm Fragmanı online internetten izle Fatmagülün Suçu Ne 24 Mayıs Perşembe Fragmanı izle Fatmagülün Suçu Ne Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Fatmagülün Suçu Ne Dizi Konusu; Ellerinden kayıp giden hayatlarını, başkalarının çizdiği yolda sürüklemek zorunda kalan iki gencin hikayesi..Fatmagül bir sahil kasabasında, fazla saf ağabeyi Rahmi ve onunla mecburen evlenmek zorunda kalan yengesi Mukaddes’le birlikte yaşıyor..
Askerden yeni dönen nişanlısı Mustafa ile evlenmek için gün saymakta..

Çocukluk aşkı Mustafa.. Mustafa arkadaşlarıyla oynarken Fatmagül, onun kaçan misketlerini toplamış, kukalarını o dizmiş, annesi pantolonunu yırttığını görmesin diye eve gitmeden o dikmiş pantolonunu küçük elleriyle..Fatmagül çocukluğunda da sessizmiş, herkes alışkın onun suskunluğuna..
Mustafa ona dokunmaya kıyamıyor, birlikte oturacakları, çocuklarını büyütecekleri evi kendi elleriyle yapıyor… Bugüne kadar kendine ait hiçbir şeyi olmayan Fatmagül, Mustafa’ya yardım ederken sabırla kendine ait bir hayata hazırlanıyor..

Fatmagülün Suçu Ne 75.Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı seyret, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı tek parça, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı son bölümü, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı videosu, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı indir, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı hd, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı videosunu indir, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm fragmanı, Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı

Kerim de yakın kasabalı.. Babası o daha çok küçükken bir başka kadın için annesini terk etmiş.. Durumu kabullenemeyen annesinin intiharıyla yapayalnız kalmış. Yörenin şifacısı Ebe Nine’nin sahip çıktığı Kerim onu hem anne hem abla bilmiş. Ebe Nine’ye sadece adı miras kalmamış annesinden.. Annesinin mübadele yıllarında sahip olduğu, şimdi sit alanı olan deniz kenarında geniş bir arazinin sahibi.. Beldenin zenginlerinden Reşat Yaşaran’ın gözü Ebe Nine’nin arazisinde.. İstanbul’da kardeşi Rıfat’la ortak büyük bir müteahhitlik şirketinin sahibi olan Reşat Yaşaran, türlü oyunlarla kasabalının değerli arazilerini ele geçirmiş, bir tek Ebe Nine’ye diş geçirememiş..

Kerim bir demir atölyesinde çalışıyor..Balıkçılıktan denizden anlıyor. Yazları, çocukken aralarında sınıf farkı olmayan ama büyüdükçe mesafelerin dile gelmese de hissedildiği ilk okul arkadaşları Selim, Erdoğan ve Vural’ın yollarını gözlüyor.. Selim, Reşat Yaşaran’ın oğlu, Erdoğan onun kuzeni. Vural beldenin tapu kadastro müdürünün oğlu.. Kerim’in kasabanın sınırları içinde kalan hayatı her yaz onların tatil için birkaç haftalığına gelmeleriyle renkleniyor..
Bu yaz renkler, Fatmagül’ün üzerine çöken dört gölgeyle birlikte kararır..
Selim’in, babasının baskısıyla nişanlandığı gece, sabaha kadar içen dört arkadaşın yolu, nişanlısını denize uğurlamak için evden çıkan Fatmagül’le kesişir..

Kuytu kayalıklarda, şakayla başlayan kovalamaca, ömür boyu peşlerinden gelecek bir utancın kaynağı olacaktır. Mustafa dokunmaya kıyamadığı nişanlısının ‘lekelenmesiyle’ bütün geçmiş ve geleceğini ateşe verir. Kendi elleriyle yaptığı evi yakar..
Oğlu ve yeğeninin karıştığı olay ortaya çıkmasın diye kolları sıvayan Reşat Yaşaran, karısının kardeşi Münir’in çabalarıyla, Fatmagül’ün yengesini satın alır..

Kerim Yaşaranların baskılarına ve büyük utancına yenik düşer ve Fatmagül’le evlenmeye mecbur olur.
Sadece bedenine değil hayatına da tecavüz edilmiştir Fatmagül’ün.. Fatmagül Kerime mahkum edilir..
Nefretle başlarlar, başkalarının onlara sundukları yeni hayatlarına..İntikam almak isteyen Mustafa’nın soğuk nefesini her an enselerinde hissederek aynı evin içinde birbirlerine düşman, hayata tutunmaya çalışırken, hayatlarını hiç bitmeyecek bir kabusa çeviren o sabahın izleri, filizlenmeye başlayan aşkın önünde en büyük engeldir.

Fatmagülün Suçu Ne 76. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Fatmagülün Suçu Ne 76.Bölüm Fragmanı izle Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.