‘Fatmagülün Suçu Ne’ Beren Saat’e rekor ücret

adminGenel, Magazin0 Yorum 1.127 Kez Okundu29 Aralık 2011

İzlenme rekorları kıran ‘Adını Feriha Koydum’, ‘Fatmagülün Suçu Ne’, ‘Kuzey Güney’ dizilerinin oyuncuları bölüm başına aldıkları ücretleri artırdı. Televizyon dünyasında, bir önce oynadıkları diziye göre kazançlarını neredeyse yüzde 80 artıran oyuncular, sektöre girmek isteyen gençlerin de iştahını açıyor. İşte oyuncular ve aldıkları ücretler:

3 BİN LİRA’DAN 60 BİN’E

Türkiye’de dizi oyunculuğundan bölüm başına en çok kazanan oyuncu Nurgül Yeşilçay. Yeşilçay, 8 yıl önce İkinci Bahar dizisinden haftada sadece 3 bin lira kazanabilirken, şimdiki ücreti ise bölüm başına 60 bin lira.

BEREN SAAT İKİNCİ beren saat

Dizilerden en çok kazanan oyuncular arasında ikinci sırada ise Beren Saat var. Saat, yıldızının parladığı Aşk-ı Memnu dizisinde haftada 30 bin lira alıyordu. Ünlü oyuncu, son dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne ile haftalık kazancını 50 bin liraya çıkartmayı başardı.

HAFTALIK 50 BİN LİRA

Aşk-ı Memnu’da 30 bin lira kazanan bir diğer oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da tıpkı Beren Saat gibi yeni dizisi Kuzey Güney ile bölüm başına kazancını 50 bin liraya çıkartmayı başardı. KANUNİ 45 BİN LİRA ALIYOR Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman olarak seyrettiğimiz Halit Ergenç’in, Binbir Gece dizisinden eline haftada 35 bin lira geçiyordu. Ergenç şimdi haftada 45 bin lira alıyor. beren saat

KEŞANLI ALİ REKOR KIRDI

Dizilerin asi oyuncusu Nejat İşler, Kapalıçarşı dizisinden haftada 25 bin lira kazanan Nejat İşler, Keşanlı Ali Destanı’ndan her hafta 40 bin lira alarak ücretini yaklaşık yüzde 80 artırdı. Fatmagul un Sucu Ne dizisi Beren Saat

GENÇ AMA BAŞARILI

Genç oyuncu Hazal Kaya ise önceki dizisi Aşk-ı Memnu’da haftada 18 bin lira kazanırken, büyük başarı sağladığı yeni dizisinden bölüm başına 30 bin lira alıyor.

fatmagul un sucu ne Beren Saat

YAPIMCIDAN ZAM İSTEDİ

Okan Yalabık Muhteşem Yüzyıl dizisine, bir önceki dizisinden kazandığı haftada 8 bin lira ücret alarak başladı. Ancak oyunculuğuyla o kadar öne çıktıki yapımcısından zam istedi. Genç oyuncunun ücreti şimdi bölüm başına 15 bin lira. (Bugün)

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

‘Fatmagülün Suçu Ne’ Beren Saat’e rekor ücret Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.