Fatmagülün Suçu Ne Dizisi 56. Bölüm Fragman

adminGenel0 Yorum 372 Kez Okundu2 Ocak 2012

Fatmagülün-Suçu-NeMünir’in yaptığı şantajla artık, Rahmi’nin özgürlüğü, Fatmagül’ün davasından vazgeçmesine bağlıdır. Yaşaranlar, dava süreci boyunca Fatmagül’ü ilk kez köşeye sıkıştırdıklarının farkındadır. Ellerine geçen bu büyük kozu sonuna kadar kullanmak için her yolu denerler. Mukaddes’in Yaşaranlar’ın şantajını öğrenmesinin ardından, Fatmagül’ün karar verme süreci çok daha zor bir hal alır. Kerim en doğru kararı vermesi için Fatmagül’e destek olurken, Ebe Nine de Fatmagül’ün yanlış bir karar vermesine engel olmaya çalışır. Yaşaranlar cephesindeyse, her geçen saat bir zafer işareti olarak kabul edilir. Yaşaranlar’ın Fatmagül’ün kararını açıklaması için verdiği zaman dolduğunda, Fatmagül ve Münir savcılıkta karşı karşıya gelirler. Fatmagül, etrafını saran zor koşullar içinde kararını açıklar. Bu kararın etkileri hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Bu arada Erdoğan’ın gölgesi de Fatmagül ve Kerim’in hayallerinin tam üstüne düşecektir.

Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm hd izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm son bölüm seyretMünir’in yaptığı şantajla artık, Rahmi’nin özgürlüğü, Fatmagül’ün davasından vazgeçmesine bağlıdır. Yaşaranlar, dava süreci boyunca Fatmagül’ü ilk kez köşeye sıkıştırdıklarının farkındadır. Ellerine geçen bu büyük kozu sonuna kadar kullanmak için her yolu denerler. Mukaddes’in Yaşaranlar’ın şantajını öğrenmesinin ardından, Fatmagül’ün karar verme süreci çok daha zor bir hal alır. Kerim en doğru kararı vermesi için Fatmagül’e destek olurken, Ebe Nine de Fatmagül’ün yanlış bir karar vermesine engel olmaya çalışır. Yaşaranlar cephesindeyse, her geçen saat bir zafer işareti olarak kabul edilir. Yaşaranlar’ın Fatmagül’ün kararını açıklaması için verdiği zaman dolduğunda, Fatmagül ve Münir savcılıkta karşı karşıya gelirler. Fatmagül, etrafını saran zor koşullar içinde kararını açıklar. Bu kararın etkileri hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Bu arada Erdoğan’ın gölgesi de Fatmagül ve Kerim’in hayallerinin tam üstüne düşecektir.

Fatmagülün suçu ne 56. bölüm 1. KISIM HD izle:

Fatmagülün suçu ne 56. bölüm 2. KISIM HD izle:

Yeni Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm hd izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm son bölüm seyretFatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm hd izle, Fatmagülün Suçu Ne 56. Bölüm son bölüm seyret

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Fatmagülün Suçu Ne Dizisi 56. Bölüm Fragman Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.