Fenerbahçe’de genel kurul toplantısı başladı

adminSpor0 Yorum 164 Kez Okundu19 Mayıs 2012

Fenerbahçe'de genel kurul toplantısı başladı

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena’da çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilen toplantının ilk gününde, faaliyet raporları ve mali konular görüşülerek, 2012 yılı için hazırlanan bütçe üyelerin onayına sunulacak.

AZİZ YILDIRIM VE MURAT ÇELİKEL YARIŞACAK

”Futbolda şike” iddialarına yönelik davada tutuklu yargılanan Aziz Yıldırım’ın yeniden aday olduğu kongrede, yarın yapılacak başkanlık seçiminde, adaylığını açıklayan kongre üyesi Murat Çelikel de yarışacak.

Yaklaşık 15 bin üyesi bulunan sarı-lacivertli kulüpte kongreye, aidatlarını yatıran 11 bin 653 üyenin katılma hakkının bulunduğu açıklanmıştı.

Aziz Yıldırım başkanlığında 3 yıldır görev yapan yönetim kurulu döneminde bütün branşlarda kazanılan toplam 34 kupa, kongrenin düzenlendiği salonda başkanlık divanı masası önünde sergilendi.

Bu arada, 29 yıl sonra kazanılan Türkiye Kupası en üstte yer aldı.

Kongre başkanlık divanına Talat Yılmaz’ın seçilmesiyle başlayan genel kurul toplantısında, şike davası nedeniyle tutuklu bulunan Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu’nun dışında bütün yöneticiler genel kurulda hazır bulundu.

KONGREDEN KARELER

KAZANILAN BAŞARILAR GÖSTERİLDİ

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena’da yapılan kongrenin başında yayınlanan videoda, 15 Şubat 1998’de ilk kez başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım’ın döneminde yapılan tesisler, kazanılan başarılar gösterildi.

Videoda Yıldırım’ın başkanlığı döneminde kulübe kazandırılan tesislerden, Fenerium, taraftar kart, FB TV, Fenerbahçe radyosu, futbol ve diğer branşlarda kazanılan başarılardan görüntüler yer aldı.

Futbol takımının şampiyonlukları ve 29 yıl sonra kazanılan Türkiye Kupası ile diğer branşlarda kazanılan kupa görüntüleri, kongre üyeleri tarafından alkışlandı.

Video gösteriminin sonunda ekranda Aziz Yıldırım’ın fotoğrafı yer alınca, kongre üyeleri ayağa kalkarak Yıldırım’ı alkışladı.

TALAT YILMAZ: İŞTE 14 YILIN FAALİYETİ

Video gösteriminin ardından konuşan Kongre Divan Başkanı Talat Yılmaz, 14 yılın bu görüntülerle en etkili bir şekilde anlatıldığını belirterek, ”İşte 14 yılın faaliyeti” dedi.

Yılmaz’ın ”Bu başarıları bize yaşatan yönetim kuruluna ve başkanımıza teşekkür ediyorum” demesi üzerine, kongre üyeleri yeniden ayağa kalkarak, yönetim kurulunu alkışladı. Yönetim kurulu üyeleri de ayağa kalkıp, alkışla karşılık verdi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Fenerbahçe’de genel kurul toplantısı başladı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.