Feriha’nın fanatikleri çıldırdı

adminMagazin0 Yorum 123 Kez Okundu6 Ağustos 2012

Feriha'nın fanatikleri çıldırdı

Başta başrol oyuncusu Hazal Kaya olmak üzere Ceyda Ateş, Melih Sulçuk olmak üzere bir çok oyuncusu ile yollarını ayıran dizi yeni yayın döneminde tamamen yeni bir dizi formatında olacak.

İlk dört bölümden sonra yeni bir hikaye ile devam edecek dizide Emir karakterinin bir kadın polis ile Lara karakterinin ise fakir bir gençle aşk yaşayacağı iddia ediliyor. Diziye sürpriz isimlerin dahil olacağıda gelen bilgiler arasında.

DİZİNİN FANATİKLERİ TEPKİLİ

Bu haberlerin yayınlanmasından sonra Adını Feriha Koydum’un hayranları internet sitelerindeki yorumlarında duruma tepki gösterdi.

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, dizinin fanatiklerinin ortak görüşü, bu değişikliklerin çok saçma olacağı ve yeni sezonda dizinin izleyicisini kaybedeceği yönünde oldu.

İşte internet sitelerindeki yorum köşelerine yansıyan o tepkilere bazı örnekler:

-Diziyi düğün sahnesinde final yapacakları yerde saçma sapan laçka bir şekilde uzattıkça uzatacaklar sakız gibi… Hazal çok iyi yaptı çıkmakla.Fakat Çağatay kendini harcıyor. Yeni bir proje ile devam edebilirdi. Yeni sezon listemde olmayan bir dizi artık.

-Çağatay nasıl bi saçma diziye devam edersin, Hazal’sız olmaz, ister polis ol ister başka birisi…

KİM İZLEYECEK MERAK EDİYORUM

-Çok merak ediyorum kim seyredecek çünkü saçma bir dizi, kimse istemiyor.

-Bu kadar saçmalık nasıl Emir’in aşkı bitecek, başkasını nasıl sevecek, inanamıyorum bu diziyi izlemeyeceğim.

-Çağatay daha ne duruyorsun sen de ayrıl.

-Polis ve işletmeci tam kafayı bulmuş bu senaristler.Fatih Aksoy yandın bence bir AFK taraftarı olarak söylüyorum bunları.

-Dizi yeni formata girecekse bunu aynı kadroyla başka bir dizi çekseydin be kardeşim, ne diye 2 yıllık izleyenlere haksızlık ediyorsun. Ben Feriha ve Emir’i izleyeceğim diye Yalan Dünya gibi kısa zamanda fenomen olan bir diziyi izlemedim ama teşekkürler en azından artık rahatlıkla Yalan Dünya’yı izleyebilirim.

Etiketler: , , , , ,

Feriha’nın fanatikleri çıldırdı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.