Fernades’ten Q7 ve Simao’ya gönderme

adminSpor0 Yorum 124 Kez Okundu10 Temmuz 2012

Fernades'ten Q7 ve Simao'ya gönderme

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Manuel Fernandes, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

ÜZERİME DÜŞENİ YERİNE GETİRECEĞİM

Yeni sezonda üzerine düşen her şeyi yapacağını vurgulayan Manuel, ” Bu sezon üzerimdeki yükün daha ağır olacağına inanmıyorum. Daha genç bir takıma sahibiz. Bu sene daha takım olma yolunda ilerliyoruz. Bu sene üzerimdeki yükün ağır olacağına inanmıyorum. Ben üzerime düşen görevi yerine getireceğim. 4 gündür takım ile idmana çıkıyorum. Oyuncuların ne kalitede olduklarını bilmiyorum. Ayriyetten bunun yorumunu yapmak bana düşmez.” dedi.

QUARESMA VE SIMAO BENİ ETKİLEMEZ

Quaresma ve Simao’nun takımda yer almamasının kendisini etkilemeyeceğini söyleyen Fernandes,”Ben 7 senedir Portekiz dışında oynayan bir oyuncuyum. Çoğu zamanda benimle birlikte Portekizli oyuncular olmadı. Yanımdaki futbolcuların Türkçe veya Portekizce konuşması önemli değil. Quaresma ve Simao’nun takımda olmayışı beni etkilemez. Ben işimi yaparım.” dedi.

PORTEKİZ MİLLİ TAKIMI İYİ BİR TURNUVA ÇIKARDI

Portekiz Milli Takımına alınmamasını da değerlendiren Manuel, “Hocanın kendi kararıdır. Portekiz Milli Takımı Avrupa Şampiyonasında penaltılarda elendiler. İyi bir turnuva çıkardılar. Kendilerini kutlamak lazım. Bundan sonrada iyi bir şekilde turnuvalara katılacaklarının sinyalini verdiler.” dedi.

GEÇEN SENE SABİT BİR PERFORMANS SERGİLEYEMEDİK

Bu sezon daha iyi bir Beşiktaş izleteceklerini dile getiren Fernandes, ” Ortada bir başarısızlık varsa bunda herkesin payı vardır. Geçen sene biz sabit bir performans yakalayamadık. Bu sene her şey daha iyiye gidecektir.” dedi.

Sakatlıktan kurtulup tekrar eski formuna kavuşmak istediğini vurgulayan Portekizli yıldız, ” Hiç birimiz geleceğimizi bilmiyoruz. Benim tek endişem sakatlıktan kurtulup, yeniden takımıma katkı sağlamak” dedi.

Etiketler: , , , , ,

Fernades’ten Q7 ve Simao’ya gönderme Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.