Fernandes Fenerbahçe’ye gelir mi

adminSpor0 Yorum 158 Kez Okundu18 Mayıs 2012

Fernandes Fenerbahçe'ye gelir mi

Sarı-Lacivertli yönetim, Portekizli yıldız ile ilgilenmediklerini söylese de F.Bahçe’de bu sezon çok etkili olan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’a mesajı gönderdi: Fernandes ve İsmail için 20 milyon Euro verdirtirim.

EZELİ RAKİPLER DEVREDE

Sporun yoğun gündeminin maddelerinden biri de Fernandes. Beşiktaş’ta mı kalacak, yurt dışında bir takıma mı transfer olacak? Siyah-Beyazlı kulüpten yıllık 2.1 milyon Euro alıyor ve iki yıllık daha sözleşmesi var. Son bir haftadır ise Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da Fernandes’i istediği haberleri gazete manşetlerini süslüyor.

Fenerbahçe’nin Emre’nin yerine, Galatasaray’ın ise Melo’nun yerine Fernandes’i kadrolarına katmanın planlarını yaptığı iddia ediliyor. F.Bahçe cephesinde ise ilginç gelişmeler yaşanıyor. Yönetim kanadı “Fernandes ile ilgilenmiyoruz” diyor ama ilgilenen ve aracı olan birisi var. O da Rıdvan Dilmen…

“FERNANDES’İ SATARIZ”

F.Bahçe’de bu sezon farklı bir misyon yüklenen yorumcu Rıdvan Dilmen’in nabız yoklayarak dost ortamında “Beşiktaş yeter ki satsın. Fernandes ve İsmail için 20 milyon Euro verdirtirim” dediği biliniyor. Ve bunun da altı boş değil. Şu anda sunulmuş bir teklif yok ama belli ki ışığı görürlerse teklifi de yapacaklar. Siyah-Beyazlılar ise konuyu yönetim toplantısında görüştü. Genel kanı “20 milyon Euro’dan bahsediyoruz. Ekonomik açıdan darboğazda olduğumuz bir gerçek. Ancak maddi açıdan sıkıntıda olmasak bile 20 milyon Euro müthiş rakam. Böyle bir teklife hayır denmez. F.Bahçe böyle teklif getirirse Fernandes’i satarız” şeklinde.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Fernandes Fenerbahçe’ye gelir mi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.