Fethiye’de Hadise

adminMagazin0 Yorum 206 Kez Okundu20 Mayıs 2012

Fethiye'de Hadise

Fethiye Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği gençlik konserinde sahneye çıkan ünlü popçu Hadise yediden yetmişe herkesi coşturdu. Hadise frikik vermemek için yoğun çaba harcadı. Hadise beyazlar içindeki sahne kıyafeti ile büyük dikkat çekti.

Eurovision Şarkı Yarışması’nda 2009 yılında Türkiye’yi temsil eden Hadise, Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı. Fethiye Salı pazarı meydanındaki ücretsiz Hadise konserini, Fethiye halkının yanı sıra çevre ilçelerden de gelen çok sayıda vatandaş izledi. Fethiye’deki yerli ve yabancı turistlerinde izlediği Hadise bir birinden güzel şarkıları ile başta gençler olmak üzere yaklaşık 25 bin kişiyi coşkuya boğdu. Salıpazarı meydanına kurulan sahneye beyaz mini elbiseyle çıkan Hadise, birbirinden hareketli şarkılarını seslendirirken gösterdiği performansla da büyük alkış aldı. Sahneye Türk bayrağı ile çıkan ilk şarkısını Türk bayrağını boynuna asarak söyleyen Hadise canlı performansı ve fiziği ile yürekleri hoplattı.

KARE KARE HADİSE’NİN FETHİYE KONSERİ

Fethiyelilere yaklaşık 1.5 saat aralıksız müzik ziyafeti çeken Hadise’nin konseri sırasında sahneye çıkan Fethiye Belediye Başkanı MHP’li Behçet Saatcı, gençlerin ve halkın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını kutladı. Binlerce kişi çevredeki bazı binaların çatılarına çıkarak bu konseri izlemeye çalışırken gençler konser boyunca pek çok şarkıya da eşlik ettiler.

TAN VE ELİF ECE UZUN DA ALKIŞLANDI

Ayrıca bu konserde sunuculuğu manken Elif Ece Uzun yaparken şarkıcı Tan’da sahne aldı.

19 Mayıs Gençlik Konserinde ünlü popçu Hadise ve Tan’ın şarkılarına eşlik eden gençler zaman zaman büyük bir koro oluşturdular. Tan gecede Türk bayrağını eline kapıp onuncu yıl marşını da binlerce kişi ile birlikte söyledi.

Ön sıralarda bulunan bazı çocuklar izdiham nedeniyle ezilme tehlikesi atlattı .

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Fethiye’de Hadise Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.