G.Saray’da sıradaki bombalar Gökhan ve Sercan

adminSpor0 Yorum 165 Kez Okundu12 Temmuz 2012

G.Saray'da sıradaki bombalar Gökhan ve Sercan

Transferde uzun süren sessizliği Hamit Altıntop’u Fenerbahçe’nin elinden kaparak bozan Galatasaray, sıradaki bombalar için kolları sıvadı.

Hedefteki isimler, ezeli rakibin çok istediği Sercan Sararer ve Fatih Terim’in prensi Gökhan Töre… Abdurrahim Albayrak, Almanya’da Hamit Altıntop için görüşme yaparken, kendisiyle birlikte Münih’e giden Ümit Davala da iki gurbetçi için temas kurdu. Daha önce Fürth’te kalacağını açıklayan Sercan’ı, “Hamit transferi de büyük ölçüde bitti. Önümüzdeki sezon Avrupa’da ses getirecek bir takım kuruyoruz. Fatih hoca senin de bu takımın parçası olmanı çok istiyor” sözleriyle büyük ölçüde ikna eden Davala, Fürth’e de teklif sundu.

TÖRE’DE TEK SIKINTI YÜKSEK BONSERVİS

Gökhan Töre konusunda ise tek sıkıntı yüksek bonservis bedeli. Hamburg, bu oyuncuyu satması halinde bonservis bedelinin önemli bir bölümünü eski kulübü Cehlsea’ye verecek. Bu nedenle kapıyı 8 milyon Euro’dan (18 milyon TL) açıyorlar. Bu oyuncu için daha önce 4 milyon Euro (9 milyon TL) öneren Cim Bom, 5 milyon Euro’ya (11.2 milyon TL) işi bitirmek istiyor.

Etiketler: , , , , ,

G.Saray’da sıradaki bombalar Gökhan ve Sercan Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.