Galatasaray şampiyonluğu taraftarı ile kutladı – galeri

adminSpor0 Yorum 165 Kez Okundu13 Mayıs 2012

Galatasaray şampiyonluğu taraftarı ile kutladı - galeri

Şampiyonluk kutlamaları için TT Arena’nın ortasına dev bir sahne konuldu. Fatih-Fulya Terim çiftinin yakın dostu, ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın sunuculuğunu yaptığı kutlamalarda Gripin grubu da mini bir konser verdi.

İŞTE KUPA TÖRENİNDEN KARELER!..

ÜNAL AYSAL: ÇOK KONUŞMAYACAĞIM

Sonra sahneye Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve teknik direktör Fatih Terim çıktı. Terim’e övgüler yağdıran Ünal Aysal “Bu akşam çok konuşmayacağım. Çünkü sezon boyunca, yaşananlar nedeniyle mecburen çok konuştum. 25 milyon taratftarımızın hislerine tercüman olmak için tek bir hareket yapmak istiyorum. Hocam ne mutlu sizinle birlikte olmak” dedi.

“ŞAMPİYONLUK ANAMIZIN AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR”

Fatih Terim ise “duygusal” bir konuşma yaptı. Terim “Sevgili Galatasaraylılar. Aslantepe’de, Aslan Yolumuz’da bu sezonki son günlerimiz. Bu yolda oyuncularımız aslan gibi yürüdü ve sizinle beraber bu başarıyı kazandı. Galatasaray’ın büyük taraftarı her konuda örnek olmuştur. Gerek centilmenlikte gerekse takımına sahip çıkmada, hoşgörüde ve saygıda en az şampiyonluk kadar başarılıdır. Taraftarımıza, burada olmayan tüm taraftarlarımıza elimi kalbime götürerek selam yolluyorum. Şampiyonluğu doya doya kutlamak hakkımızdır. Anamızın ak sütü kadar helaldir. Başta kendi annem olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Yaptığı ve haklı çıktığı koreografileri için ultrAslan’a teşekkür ediyoruz. Demek ki ultrAslan’ın daha evvelden görme gibi bir yeteneği de var. Başta Sayın Başkan olmak üzere, şampiyonlukta emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Galatasaray camiasına destekleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“GALATASARAY’IN GERÇEK 1 NUMARASI ÜNAL AYSAL”

Terim “Galatasaray’ın gerçek 1 numarası” diye nitelediği Başkan Ünal Aysal’a “1 numaralı” ve tüm futbolcuların imzaladığı forma hediye etti. Ünal Aysal da Fatih Terim’e 5 numara formalı bir “efsane” heykelciği hediye etti.

ENGİN BAYTAR SAHNEYE ÇIKARKEN AĞLADI

Konuşmaların ardından futbolcular teker teker sahneye çağrıldı. Yabancı futbolcular seremoniye ülkelerinin bayraklarıyla çıktı. Engin Baytar’ın sahneye çıkarken ağlaması taraftarlardan büyük alkış aldı. Melo sahneye çıkmadan “pitbull” gol sevincini yaptı. Sonra Eboue ile birlikte Brezilya müziği eşliğinde dans etti. Riera da sahneye matador gibi çıktı. Saçını kestiren Ujfalusi yeni imajıyla dikkat çekti. Sabri ise taraftarların isteği üzerine üçlü çektirdi

Kutlamaların sonunda Başkan Ünal Aysal; kaptanlar Ayhan, Sabri ve Ujfalusi’ye kupayı verdi. 3 kaptan kupayı birlikte kaldırdığında TT Arena’da büyük alkış tufanı koptu. Daha sonra futbolcular, kupayla birlikte tur attı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Galatasaray şampiyonluğu taraftarı ile kutladı – galeri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.