Galatasaray’a dünya devlerinden teklif var

adminSpor0 Yorum 179 Kez Okundu23 Mayıs 2012

Galatasaray'a dünya devlerinden teklif var

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, yeni sezon öncesinde oynanacak olan hazırlık maçları için Avrupa’nın önde gelen birçok takımından teklif aldıklarını söyledi.

“MANU VE INTER’DEN TEKLİF ALDIK”

Geçen sezon da önemli takımlardan hazırlık maçı teklifi aldığını dile getiren Dürüst, Manchester United ve Inter’den hazırlık maçı teklifi aldıklarını ve Fatih Terim’in de kararı doğrultusunda Inter ile bir maç yapabileceklerini belirtti.

“GEÇEN SEZON GİBİ TRANSFER YAPMAYACAĞIZ”

Galatasaray’ın nokta transferler yapacağını ifade eden Dürüst, “Yarış devam ediyor ve bizler de yeni sezonun değerlendirmesini yapacağız. Kimse bizden geçen sezon transfer dönemindeki gibi bir durum beklemesin. Çünkü geçen sezon yeni bir takım kuruyorduk. Şimdi ise iyi bir oyuncu grubuna sahibiz ve iyi de bir hocamız var. Eksiklerimiz neredeyse gerekli tedbirleri alacağız. Hocamız da zaten bunları tespit etti. Acelemiz yok, telaşımız da yok. Ancak şu ana kadar ne resmi ne de gayriresmi hiçbir görüşmemiz olmadı” dedi.

“GENÇ OYUNCULAR KAMPA GÖTÜRÜLECEK”

Genç ve gelecek vaad eden isimlerin kendileri için büyük bir önem teşkil ettiğini söyleyen Dürüst, Hazırlık kampında genç oyunculara şans verilecektir. Hocamız zaten bir yıl boyunca akedemideki gelişmeleri yakından takip etti. Hazırlık döneminde de bazı futbolcular A Takımla birlikte kampa götürülecektir. Ayrıca önümüzdeki sezonlarda bizlere para kazandıracak ve katkı sağlayabilecek oyuncular ile de ilgileniyoruz” şeklinde konuştu.

Galatasaray’ın kamp çalışmaları için iki alternatifin olduğunu belirten Dürüst, teknik heyetin yaptığı incelemelerin ardından kesin kararlarını vereceklerini söyledi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Galatasaray’a dünya devlerinden teklif var Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.