Galatasaray^da transfer çıkmazı

adminSpor0 Yorum 220 Kez Okundu29 Haziran 2012

Galatasaray^da transfer çıkmazı

Galatasaray’ın transferdeki taarruzu sürüyor. Oussama Assaidi için Heerenveen ile 3 milyon euro karşılığında anlaşan sarı-kırmızılılar, işi resmiyete dökmek için gün sayıyor.

MENAEJERLERİ ARADAN ÇIKARMAK İSTİYOR

Oyuncunun kendisiyle daha önce 1.5 milyon euroya anlaşan Cim-Bom’un, menajerleri aradan çıkararak bu işi bitirmek istediği, 3 menajeri bulunan Assaidi konusunun bu yüzden kesinleşemediği kaydedildi.

HAMİT ALTINTOP ASKIDA

Galatasaray’ın Hamit Altıntop’taki umutları ise bitme noktasına geldi. Real Madrid forması giyen 29 yaşındaki gurbetçi futbolcunun kulübünden 3.2 milyon euro aldığı ve Cim-Bom’dan, bunun çok üzerinde bir rakam talep ettiği biliniyordu. Hamit’in kendisine sunulan 3 milyon euroluk teklife olumsuz yanıt verdiği ve görüşmelerin askıya alındığı ifade edildi.

MELO İLE GÖRÜŞEMELER SÜRÜYOR

Melo için Başkan Aysal’ın “24 saat süre verdik” açıklamasına karşın Brezilyalı ile müzakerelerin devam edeceği öğrenildi. Melo’nun tatilde olması nedeniyle sürecin uzadığı, ancak önemli bir sorunun bulunmadığı kaydedildi. Melo ile hafta sonuna kadar büyük oranda anlaşma sağlanacağı kaydedildi. Alper Potuk konusunda Galatasaray’ın ısrarı sürüyor. Fatih Terim’in beğendiği oyuncu için 5 milyon euroluk bonservisi çok bulan Cim-Bom, alternatif öneriler üzerinde duruyor. Aslan’ın elinden çıkarmak istediği Pino’ya ülkesi Kolombiya’nın takımlarından Millonarios’tan teklif gelirken Kasımpaşa Stancu için 2.7 milyon euro önerdi.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Galatasaray^da transfer çıkmazı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.