Gs 1-1 Ts Maçı, Şenol Güneş: Galatasaray hakemi…

adminSpor0 Yorum 205 Kez Okundu25 Mart 2012

Gs 1-1 Ts Maçı, Şenol Güneş: Galatasaray hakemi...

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, uzun süre önde götürdükleri ama 90 dakika sonunda bir puanla yetinmek zorunda kaldıkları Galatasaray maçı sonrası ortaya koydukları oyunla galibiyeti hak ettiklerini söyledi. Güneş şöyle konuştu:

“Galatasaray kendi sahasında, seyircisiyle birlikte iyi bir ambiyans yakalamış durumda. Lider takımla oynuyorduk. Mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Futbolcularım oyunun başından itibaren taktik disiplini olarak, yardımlaşma anlamında çok iyiydi. Golü bulduk, daha fazla da gol atabilirdik ama golü bulamadık.”

Galatasaray 1-1 Trabzonspor maçı izle, gs 1-1 ts canli izle, gs ts 1-1 maçı, trabzon 1-1 gs maçı izle, gs 1-1 trabzon maçı izle, Galatasaray Trabzonspor maçı canlı yayın, Galatasaray Trabzonspor maçı seyret, Galatasaray Trabzonspor derbisi, Galatasaray Trabzonspor maçı, Galatasaray Trabzonspor, Galatasaray Trabzonspor maç özetini izle, Galatasaray Trabzonspor izle, Galatasaray Trabzonspor maçı goller, Galatasaray Trabzonspor maçı, Galatasaray Trabzonspor maçı , Galatasaray 1-1 Trabzonspor Maçı, Gs 1-1 Ts Maçı, Galatasaray 

“GALATASARAY HAKEMİ ETKİLEYEREK..”

“Galatasaray, seyirci baskısıyla hakemi etkileyerek oyunumuzu bozmaya çalıştı. Özellikle son bölümde bunda başarılı oldu. Kaybettiğimiz iki puan var. İki takımın da kazanma arzusu vardı ama galibiyete daha yakın olan bizdik. Oyuncularımın iyi niyetinden, yardımlaşmadan, taktik disiplininden son derece memnunum. Maç 3-0, 4-0 daha bitebilirdi. Fiziki ve düşünce olarak bu maçın yorgunluğundan toparlanıp Fenerbahçe maçına hazırlanacağız.”

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gs 1-1 Ts Maçı, Şenol Güneş: Galatasaray hakemi… Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.